31/05/2026
A mai vasárnapon gyülekezetünkben tartotta vizsgaistentiszteletét Kovács-Mátyás Bence hatodéves lelkészjelölt, aki jeles eredménnyel tett sikeres vizsgát.
A vizsgabizottság tagjai voltak: Szemerei János, a Nyugati (Dunántúli) Evangélikus Egyházkerület püspöke, valamint a Magyarországi Evangélikus Egyház elnök-püspöke, Kovács Viktor, az Evangélikus Hittudományi Egyetem lelkésze, Opauszki Gáborné, gyülekezetünk felügyelője, valamint Arató J. Lóránd mentor-lelkész.
Szívből gratulálunk Bencének a jeles eredményhez, és Isten gazdag áldását kérjük további szolgálatára!