Esküvők a Barátok templomában - Szt. Miklós Templomigazgatosag-

Esküvők a Barátok templomában - Szt. Miklós Templomigazgatosag- Esküvők a Barátok templomában - Szt. Miklós Templomigazgatosag-, Vallási szervezet, Lestár tér 4, Kecskemét elérhetőségei, térképes helyadatai és útbaigazítási információi, kapcsolatfelvételi űrlapja, nyitvatartási ideje, szolgáltatásai, értékelései, fényképei, videói és közleményei.

22/05/2025

Kedves követők ez az oldal nem a Szent Miklós Templom lelkészségének a hivatalos oldala. Kérjük azon tájékozódni bármi kérdésük van esküvőkkel és keresztelőkkel kapcsolatban vagy a következő telefonszámon +36 30 572 9634
Tisztelettel: Márton Arnold templomigazgató.

https://www.facebook.com/share/1LKz8z1rZq/?mibextid=wwXIfr

A kecskeméti Szent Miklós-templom, más néven a Barátok temploma, vagy Ferences templom Kecskeméten.

14/03/2025

Krisztus király vasárnapja Rómában. November 23-26? Érdekel?
Jelentkezni írásban, név, telefon, email cím megadásával ([email protected]) címre kell. Üdv FG +36304577031
Hétfőig!
Üdv Fekete Gábor

02/01/2025
Házasságban megjelenik a Szerető, ez mit jelent...1. Fogja a kalapját és fusson amilyen gyorsan a lába bírja! Ez a férfi...
21/10/2024

Házasságban megjelenik a Szerető, ez mit jelent...

1. Fogja a kalapját és fusson amilyen gyorsan a lába bírja!

Ez a férfi ebben a pillanatban éppen félreérthetetlen nyilatkozatot tesz arról, hogy erkölcsileg elfogadhatónak tartja, hogy benne legyen egy elkötelezett kapcsolatban és közben másokkal is intim kapcsolatot ápoljon.
(Fordított szereposztásban persze ugyanez igaz a nőkre is.)

2. Ez a kapcsolat statisztikailag halálra van ítélve. (3%)

Ha az egyik fél egy házasságból lép ki az új kapcsolat kedvéért. Na most kapaszkodj! Az új kapcsolatnak 3% esélye van arra, hogy megéri az első három évet! 3%!!! Az információ nem kisebb szaktekintélytől származik, mint John Gottman, akinél hozzáértőbbet én a világon nem ismerek. Tényleg ??? megéri 3%

Egy férfitől egyszer azt hallottam: "Ha annyi energiát tettem volna a házasságomba, mint a viszonyom leplezésébe, akkor még mindig házas lennék."

3. Ebben a pillanatban programozod a gyereked robotpilótáját és teszed tönkre a jövőbeni boldogságát.

Ha szülő vagy, akkor a gyereked rólad veszi a mintát a kapcsolati életéhez. Amit lát, hogy teszel (nem az, amit mondasz!) beleég az érzelmi memóriájába, és amikor hasonló helyzetbe kerül, akkor automatikusan azt fogja tenni, mint amit tőled látott, hogy tettél. Szeretnéd, hogy a gyereked felnőttként hűtlen legyen a társához, vagy hűtlenség áldozatává váljon, esetlen beálljon egy házasságba harmadik keréknek? Akkor hajrá, csak így tovább!

Dr. Mihalec Gábor

www.korhazilelkigondozo.hu

Kedves Ismerőseim! Római zarándoklaton (2025.05.01-07.) 10 hely felszabadult. Október végéig illetve a helyek betelteig ...
16/10/2024

Kedves Ismerőseim! Római zarándoklaton (2025.05.01-07.) 10 hely felszabadult. Október végéig illetve a helyek betelteig lehet rá jelentkezni. Fekete Gábor diakónus
+36304577031

Elég, ha ebéd után tíz percre ledőlsz pihenni. Elég, ha munkahelyedre lassan és kényelmesen haladsz és néha megállasz, h...
16/10/2024

Elég, ha ebéd után tíz percre ledőlsz pihenni. Elég, ha munkahelyedre lassan és kényelmesen haladsz és néha megállasz, hogy egy fát, egy virágot, vagy egy madarat megnézz. Elég, ha fél órával üldögélsz tovább a padon, mint amennyit előre szántál magadnak. Mert szépen süt a nap és a szellőnek kellemes, meleg virágszaga van. Elég, ha minden hetedik napon nem dolgozol semmit, csak örvendesz annak, hogy élsz és hogy szép a világ, amiben élsz.
Wass Albert
www.korhazilelkigondozo.hu

“Ezen a napon, 23 évvel ezelőtt, 246 ember feküdt le aludni, hogy felkészüljön a másnapi repülőútjára. 2,606 ember feküd...
11/09/2024

“Ezen a napon, 23 évvel ezelőtt, 246 ember feküdt le aludni, hogy felkészüljön a másnapi repülőútjára.
2,606 ember feküdt le aludni, hogy felkészüljön a másnapi munkájára.
343 tűzoltó feküdt le aludni, hogy felkészüljön a reggeli műszakjára.
60 rendőr feküdt le aludni, hogy felkészüljön a reggeli járőrözésre.
8 mentős feküdt le aludni, hogy felkészüljön a reggeli műszakra.
Egyikük sem látta meg a 2001. szeptember 11-e délelőtt 10 óráját.
Egyetlen pillanat alatt az élet örökre megváltozhat. Ahogy ma és ma este élvezed az életed, mielőtt lefekszel, hogy felkészülj a holnapi napodra, csókold meg azokat, akiket szeretsz, öleld meg őket egy kicsit szorosabban, és soha ne vedd természetesnek az életed egyetlen másodpercét sem!”

28/07/2024
Egy nárcisztikus szemszögéből...Hazug világban élek,és azt hiszem, ez a normális.Hazudok nem csak neked,Hanem magamnak i...
04/07/2024

Egy nárcisztikus szemszögéből...

Hazug világban élek,
és azt hiszem, ez a normális.
Hazudok nem csak neked,
Hanem magamnak is.
Nem tudok szeretni,
mert engem sem szerettek.
Azt hittem egész életemben, hogy a bántás a szeretet.
Ezért bántalak téged is, mert így 'szeretlek'.
Látom, hogy fáj és szenvedsz, de örömmel tölt el.
Nem tudok együttérezni veled, hiába sírsz,
fenyegetésnek veszem, ha a hibáimról írsz.
Félek, hogy meglátod a gyengeségeimet,
Ezért álarcot húzok minden áldott reggel.
Muszáj játszanom a tökéletes embert,
Ez ad energiát az életemhez.
Eljátszom, hogy szeretetben és boldogságban élek,
Dühös leszek, ha lerombolod a tökéletes képem!
Addig vagy jó számomra, amíg csodálattal nézel.
Megszűnsz létezni,
Ha nem rajongsz értem.
Hisztizek és durcás leszek amikor ellenkezel,
A te világodat úgysem értem meg!
Minden történjen úgy, ahogy én akarom,
Ekkor megnyugszom és 'boldog' vagyok.
Nem számít a te érzésed ne haragudj,
A világom akkor tökéletes ha én irányítom!
Kell az impulzus, ez éltet engem.
Ne várj hűséget, én így szeretek.
Ameddig hasznom van belőled, nem hagylak el!
Muszáj játszanom veled, ez éltet.
Titkolom előtted, hogy álarcot hordok,
Minden nap eljátszom, hogy a tökéletes társad vagyok.
Néha már fáradok az enyelgésbe,
Az intimitás nem vonz csak a szenvedésed.
Jó téged bántani, ezért provokállak.
Igyekszem, hogy valódi énem sose lássad.
Annyiszor csaplak be és mindig hiszel nekem,
Hogy a kapcsolatunk majd egyszer harmónikus lesz.
Azt sem tudom, hogy az milyen,
Mivel engem nem így neveltek fel.
A normális értékrendet nem ismerem.
Gyenge ember vagyok, de ezt sosem mutatom meg,
Azért vagyok agresszív, hogy tisztelj engem.
Én nem tudlak tisztelni, ne is várd el,
Szeretem, ha a határaidat feszegethetem.
Irigy vagyok rád,
Mert van önbizalmad!
Gyűlöllek is ezért és elpusztítalak, minden jó tulajdonságodtól megfosztalak.
Mert belőlem hiányzik, ami benned van,
szétvet a düh, hogy jó ember vagy!"

Rena Soldier naplója

20/06/2024

A férfinak nem az a dolga, hogy a nőt a tenyerén hordozza, hanem hogy legyen ott úgy igazán, figyeljen, merjen érett lélekkel szeretni, elköteleződni. Felelősségteljesen, érett lélekkel szeretni, sebezhetőnek lenni, megtanulni a szeretet-alapú kommunikációt, értőn figyelni, válas...

Cím

Lestár Tér 4
Kecskemét
6000

Nyitvatartási idő

Hétfő 07:00 - 18:00

Telefonszám

+36304577031

Weboldal

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Esküvők a Barátok templomában - Szt. Miklós Templomigazgatosag- új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

Megosztás