14/05/2015
Kedves tesvérek!
A következő SMS-t kaptam romániai keresztényektől:Az ISIS iszlamista csoport
átvette a hatalmat Quaragosh-ban, a legnagyobb iraki keresztény városban.
Százával fejeznek le férfiakat, nőket, gyermekeket. Ezek az emberek
imatámogatást kérnek, az országukban folyó szörnyűségek miatt. Kérem,
csendesedjenek le egy percnyi imára érettük. Továbbítsák ezt az üzenetet
minden elérhetőségnek, hogy az imalánc ne szakadjon meg. Ők kérték ezt a
rendkívüli imatámogatást. Odaszánást kérek, a Krisztus testéért való forró
könyörgésre, az iraki testvérekért és gyermekeikért. Ez egy sürgősségi SOS .
Isten áldja meg Önöket. Andrew White Bagdadi Vikárius.
Arra kérjük a testvéreket, támogassák imáikkal Őket.
Az Úr áldja meg minden keresztény testvérünket.