01/06/2026
🌟 Hála és öröm! 🌟
Múlt szombaton élettel, mosollyal és imádsággal telt meg a kaposfüredi templomkert, ahol egyházközségeink apraja-nagyja gyűlt össze egy közös találkozóra. ⛪️✨
A nap folyamán minden korosztály megtalálta a kedvére való programot:
🍲 Főzőverseny – ahol az illatok és a finom falatok mellett a jókedv is főszerepet kapott. Az ebéd követően még dalra is fakadtunk! A főzőcsapatok a nagylelkű felajánlásoknak köszönhetően értékes nyereményekkel gazdagodtak.
🎈 Gyereknapi kavalkád – arcfestés, ugrálóvár, körhinta, izgalmas foci és más játékok csaltak mosolyt a legkisebbek arcára. Délután a 🥞 palacsintaevő versenybe is sokan bekapcsolódtak: a gyerekeken túl a felnőttek is bátran megmérethették magukat!
🪙💵 A plébánián numizmatikai kilállítást is láthattunk, tombolán pedig értékes érméket és bankjegyeket lehetett nyerni.
🙏 A lelki feltöltődésről Vörös Attila és János atya gondoskodtak, akik orgonajátékukkal varázsolták el a hallgatóságot. 🎹
🔥🕊️ A nap zárásaként és fénypontjaként a bérmálási szentmisére került sor. Nagy öröm és áldás számunkra, hogy közösségünkben 12 fiatal és 2 felnőtt részesült a bérmálás szentségében, melyet Varga László püspök atya szolgáltatott ki nekik. Kísérjük őket továbbra is imáinkkal, hogy a Szentlélek ajándékai vezessék és erősítsék őket mindennapi életükben!
Hálás szívvel köszönjük mindenkinek, aki eljött, és különösen azoknak, akik áldozatos munkájukkal, felajánlásaikkal segítettek a szervezésben, lebonyolításban! Isten fizesse meg a szolgálatotokat! 🙏❤️