16/06/2026
2026. június 21-én 18 órai kezdettel ismét ökumenikus Taizé imaóra lesz a Szent György-templomban. Mindenkit szeretettel várunk!
"Jézus életem, erőm, békém, Jézus társam, örömöm, Benned bízom, Te vagy az Úr, Már nincs mit félnem, mert bennem élsz, Már nincs mit félnem, mert bennem élsz ..."