04/04/2026
A Szentlélek Szeminárium résztvevőinek küldtem e-mailt. Akiket nem értem el, esetleg itt olvashatják.
Krisztusban kedves Testvérek!
Ezekkel a gondolatokkal kívánok Nektek áldott, reményteljes Húsvétot:
Jézus feltámadása azt mutatja, hogy az Atyához fordulás, az ima nem arra való, hogy elérjünk vele valamit, hanem arra, hogy rendíthetetlen kapcsolatba lépjünk Istennel. Az élet nem akkor teljesedik be, amikor minden kérdésünkre választ kapunk és minden szükségletünk kielégül, hanem akkor, amikor bizalommal elfogadjuk határainkat, sőt, át is lépünk rajtuk. Csak a halál kapuján átlépve tapasztalhatjuk meg az élet teljességét, a feltámadást.
A következő szeminárium 04.09-én 18 órakor kezdődik, a megbeszéltek szerint. Bízom benne, hogy a 7 nap elmélkedései során sikerül ráérezni, hogy milyen jó együtt lenni a Teremtővel úgy, hogy csak Őrá figyelve átadjuk magunkat Neki. Várom a tapasztalatok megosztását a következő csoport megbeszélésen. Kérem, hogy aki tud, hozzon magával a következő alkalomra egy vagy több teljes Bibliát (Ó- és Újszövetség), mert szükség lesz rá! 20 db könyvet sikerült beszerezni, így aki kért, annak tudok biztosítani, de kérem, hogy ezt azok számára hagyjuk meg, akik interneten nem tudnak hozzáférni!
E-mailben is küldöm az ige helyeket a levél mellékleteként (az egész munkafüzetet)https://www.eletalelekben.ro/files/nap/szemfuz.pdf azok számára, akik most ezt a levelet megkapják. Ha van olyan, akiről tudtok, hogy szívesen csatlakozna hozzánk, hívjátok bátran, mert még lehet jönni, ha rendszeresen el tud járni a csütörtök esti találkozóinkra! Egyházközségünk Fb-profilját https://www.facebook.com/JaszfenyszaruPlebania érdemes bekövetni, mert azok részére is tudok üzenni, akiknek nincs meg az e-mail címe.
Az Úr legyen Veletek! Most és mindörökké!
Testvéri szeretettel, András