10/05/2026
Sziasztok Diákok! 👋😊
Ha középiskolás vagy, és gyűjteni szeretnéd még az IKSZ
(Iskolai Közösségi Szolgalát) óráidat, akkor van egy szuper lehetőségünk számodra! 😉🙌
A gyülekezetünk a templomnál idén nyáron is szívesen fogad segítő diákokat a nyári időszakban 🌞
A feladatok egyszerűek és változatosak: a templom környezetének rendben tartása 🌿✨, illetve kisebb, a templomhoz kapcsolódó közösségi teendők ⛪️
👉 Rugalmas időbeosztásban, egyeztetés szerint lehet jönni
👉 Könnyen beilleszthető a nyári programok mellé
👉 Nyugodt, barátságos környezet 😊
📩 Jelentkezés:
👉 írj kommentben
👉 írj oldalunkra üzenetet
👉 Bíró Attila presbiter testvérünknél
Ha szeretnéd óráidat gyűjtögetni, és egy jó közösséghez kapcsolódni, szeretettel várunk! 💛