27/04/2019
30 éve egy szombat délután beteg nagymamám kérésére mentem el először a Hit Gyülekezetébe. A pontos címet nem tudtam, de ahol a sok fiatal leszállt a budaörsi buszról, leszálltam én is és követtem őket. Egy furcsa istentiszteletbe csöppentem, ahol minden más volt mint a templomban megszokott. Németh Sándor prédikált. Az egyik hátsó sorban állva egyszercsak kigyulladt valami... de a tűz nem kívül, hanem belül kezdett égni. Isten lángoló szeretete volt az, ami azóta is tart. Mózes egy égő csipkebokorban találkozott az Úrral, nekem ez a csipkebokor a Hit Gyülekezete lett.
Kérlek segítsd adód 1%-val a munkánkat, hogy minél több ember tüzet foghasson, és megismerj azt, aki a legfontosabb a világon: Jézust
Osztani ér😀