02/05/2026
Mennyire fontos felismerni, hogy változtatnunk kellene? címmel fog előadást tartani CSENGEI KÁROLY Élelmiszeripari üzemmérnök kedden 18:00 órától 2026.05.05-én a Győri Nemzetközi Kereskedelmi Központban a Szent István u.10/A-ban.
Mindig érdemes elgondolkodni, hogy mi mit tehetünk a saját gyógyulásunkért. „Ha én nem változtatok, semmi nem fog változni.” Meddig várunk egy döntés meghozatalával az életünkben? Addig amíg esetleg már késő lesz? Mert jöhet egy betegség, és akkor rohanunk és keressük a segítséget. Mi történik, ha már késő? Azt mondjuk, hogy nekünk ez volt megírva.
Hiszek benne, hogy egyszer a megelőzés ugyanolyan fontossá válik, mint maga a gyógyítás. Életünk minél korábbi szakaszán kezdünk el helyesen táplálkozni, annál jobbá válik egészségi állapotunk.