15/06/2026
Tegnap közösségi napot tartottunk, mely a bazilikában vette kezdetét a 10.30 órai szentmisével. Szentmise után a szabadtéri oltárnál a Hévízgyörki Néptáncosok bemutatója volt. A program ebéddel folytatódott a Mater Salvatoris Ház hátsó kertjében. Ebéd után következett a várva várt foci, arcfestés, kézműves fogalkozás, kötetlen beszélgetés.
Isten fizesse mindenki szolgálatát, aki hozzájárult a közösségi nap szervezéséhez és lebonyolításához!
📷: Gohér Norbert és Végh Krisztián