08/04/2026
Kedves Testvérek!
Isten vágya, hogy vele legyünk, és hogy egyre mélyebben megismerjük Őt.
Ez egyszerűen hangzik, mégsem mindig könnyű út.
Ezért volt szükség Isten minden kezdeményezésére: Ábrahám meghívásától egészen Jézus Krisztus szenvedéséig és feltámadásáig.
✨ Szeretettel hívunk benneteket következő dicsőítő szentségimádásunkra,
ahol újra találkozhatunk Vele, és növekedhetünk az Ő ismeretében.
📅 Időpont: április 18. (szombat)
🕕 Az alkalom az esti szentmise után kezdődik, és kb. 20:45-ig tart
🎶 A 18:00-kor kezdődő szentmise gitáros lesz
📍 Helyszín: Gödöllő, Szentháromság templom
(Szent Imre u. 15)
🎶 Szolgál: Öröm Olaja & Effata Dicsőítő Zenekar
🤍 Hívjátok el ismerőseiteket, barátaitokat is!
Imával és szeretettel:
Öröm Olaja