17/07/2024
Búcsúzunk!
A görgetegi Nagyboldogasszony Plébánia fájó szívvel búcsúzik a volt testületi elnőkétől Csekő Ferencnétől.
Köszönjük a sok évi fáradtságos munkáját, a közösség összetartását, az egyházért tett szolgálatát.
Tudatjuk mindazokkal akik ismerték, tisztelték és szerették, hogy a templomi felravatalozása és a gyászmise 2024. július 24.-én 9:00-órakor lesz a volt szolgálati helyén a görgetegi katolikus templomban. Majd ezt követően utolsó útjára kísérjük a kuntelepi temetőbe.
Send a message to learn more