27/07/2020
Németh Sándor szerint lehet ölni :) Az mondja a halálbüntetés nem gyilkosság ! Akkor mi ? Halált okoz ahogy benne is van a nevében !
A Noéval kötött szövetségre hivatkozik..
Fogat fogért szemét szemért ?
Azt mondja ez az egész " CSAK " igazságszolgaltatás..
Ismét az az ige jött fel bennem amikor Jézus elé vitték a parázna asszonyt..Törvény szerint meg kellet volna ölni az akkori igazságszolgaltatás ezt várta volna el ám Jézus teljesen máshogy cselekedet :) Kedves Sándor ha nekünk nem is legalább Jézusnak higgy ❗❗❗❗❗❗❗
Vidám Vasárnap - 2015. február 7. Tisztelt Németh Sándor! A Narancs.hu megkérdezte a halálbüntetéssel kapcsolatos álláspontjáról a legnagyobb magyarországi e...