16/06/2026
🙏 Múlt vasárnap ismét örömre gyűltünk össze templomunkban. 🙏
Nagy megtiszteltetés és öröm közösségünk számára, hogy Naim Dániel atya pappá szentelését követően templomunkban mutatta be első szentmiséjét.
Köszönjük, hogy együtt ünnepelhettünk vele ezen a különleges napon, és imádságban kérjük Isten áldását papi szolgálatára.
Isten áldja Dani atyát és minden papunkat! ✝️❤️
🙏✝️