Feir Krisztina - Polgári búcsúztató

Feir Krisztina - Polgári búcsúztató Személyre szabott polgári búcsúztatás szívvel-lélekkel az ország egész területén. Tisztelt Gyászoló! Tisztelt Látogató! Tapasztaltam. Sajnos én is átéltem.

Amikor egy hozzánk közel álló személyt elveszítünk, a fájdalom szinte elviselhetetlenné tud fokozódni. Ebben a rendkívül nehéz időszakban tudok segítséget nyújtani abban, hogy a gyász feldolgozása és a búcsúzás könnyebb legyen az itt maradók számára. Nagyon fontos, hogy méltón búcsúzzunk szerettünktől. Szívvel-lélekkel celebrált búcsúztatásommal méltóságteljesen adhatjuk át az elhunytat végső nyug

helyének. Amennyiben segíthetek hozzátartozója búcsúztatásában, kérem, keressen bizalommal az elérhetőségeim egyikén! Telefonszám: +3670-570-0748
Email cím: [email protected]

Az árjegyzék a fényképek között tekinthető meg. Tisztelettel

Feir Krisztina
polgári búcsúztató

17/10/2025

Reményik Sándor: A menekülő /részlet/

Szeretem a hivatásom, amit csakis szívvel-lélekkel lehet végezni. Átsegíteni a gyászolókat a legnehezebb élethelyzetükön...
17/09/2025

Szeretem a hivatásom, amit csakis szívvel-lélekkel lehet végezni.
Átsegíteni a gyászolókat a legnehezebb élethelyzetükön. Ezt nem lehet félvállról venni. Köszönöm szépen a bizalmat.

"Kedves Krisztina,

Amit tett és ahogy ma t***e, azért én és a családom őszinte köszönetet mondunk. Ebben a nehéz helyzetben kaptunk Öntől beleérzést, méltóságot, tiszteletet, együttérzést.

Köszönöm Önnek,

Cs. Csilla

17/09/2025
"Kedves Krisztina!Már rég szerettem volna írni Önnek, és megköszönni Anyukám, Bori mama, M. Ferencné búcsúztatását!Annyi...
05/06/2025

"Kedves Krisztina!

Már rég szerettem volna írni Önnek, és megköszönni Anyukám, Bori mama, M. Ferencné búcsúztatását!
Annyira szép volt és megható, és tényleg nem személytelen, hanem róla szólt. Méltóképpen tudtunk elbúcsúzni tőle, az Ön segítségével!
Az Ön hangja annyira megnyugtató és erőt adó , én úgy gondolom!
Azóta többen is odajöttek hozzám , húgomhoz, hogy ezt ők is elmondják!
Illetve a család a búcsúztatás után.

Tényleg nagyon nagyon szépen köszönjük!

S. Andrea"

Borika rendkívüli ember volt! Hálás vagyok, hogy - bár sajnos nem életében, de - családján keresztül kicsit megismerhettem Őt.
Sok erőt kívánok családjának a gyász hosszú útján!

Hálásan köszönöm a bizalmat. 🙏"Kedves Krisztina!Hálásan köszönjük a búcsúztatót. Ha lehet ilyet mondani temetésre, gyöny...
18/11/2024

Hálásan köszönöm a bizalmat. 🙏

"Kedves Krisztina!

Hálásan köszönjük a búcsúztatót. Ha lehet ilyet mondani temetésre, gyönyörű búcsú volt.❤️
Minden jót kívánunk Önnek! Szép hetet és békés boldog ünnepeket!

Üdvözlettel: Szilvia"

Fotó: Feir Krisztina

Kedden, amikor a temetőben jártam, észrevettem egy idős Úriembert, aki egy nemrég elkészült, makulátlan sír mellett ült,...
02/10/2024

Kedden, amikor a temetőben jártam, észrevettem egy idős Úriembert, aki egy nemrég elkészült, makulátlan sír mellett ült, és folyamatosan, lágy hangon, szeret***el beszélt a sír felé.

A gyásznak azon szakaszában volt, amikor minden nap beszélünk eltávozott szerettünkkel.
Minden bizonnyal feleségét gyászolta, akivel több évtizeden keresztül osztották meg egymással mindennapjaikat.

Legszívesebben odamentem volna hozzá, hogy megkérjem, meséljen szerettéről. A búcsúztató azonban, amire érkeztem, lassan kezdődött, így tovább sétáltam.

Úgy gondolom, sokszor könnyebb elviselni a szeretett személy hiányát, ha visszaemlékezünk rá, aki így, az emlékek által örökre velünk maradhat.
"Hiszen, csak az hal meg, akit elfelejtenek.
Örökké él, akit nagyon szerettek. "

Tegnap délután és ma délelőtt is egy-egy kivételes embertől búcsúztak Szeretteik. Megtiszteltetés volt számomra, hogy én...
05/09/2024

Tegnap délután és ma délelőtt is egy-egy kivételes embertől búcsúztak Szeretteik.
Megtiszteltetés volt számomra, hogy én tolmácsolhattam gondolataikat, érzéseiket.
Laci és Zsuzsi hatalmas űrt hagytak maguk után.
Nyugodjanak békében!

Tegnap olyan telefonhívást kaptam, amilyet talán még soha, mióta búcsúztatok. Egy Úriember, a gyászolók közül - nem köze...
13/07/2024

Tegnap olyan telefonhívást kaptam, amilyet talán még soha, mióta búcsúztatok.
Egy Úriember, a gyászolók közül - nem közeli hozzátartozója az elhunytnak - a szertartást követően felhívott, hogy elmondja, ilyen szép búcsúztatást még nem hallott.
Nem nagyon tudtam mit mondani a dicsérő szavaira, csak illendően megköszöntem.
Hiszen az én feladatom nem csupán a szertartás tökéletes és szép levezetése, hanem az is, hogy a gyászolók a szertartást megelőzően és közben is érezzék, tudják, együttérzek velük. Ott vagyok mellettük életük legnehezebb perceiben.
Mindig arra törekszem, hogy a Hozzátartozók méltón búcsúzhassanak el Szerettüktől.
Ez a legfontosabb számomra.
Talán ezt érezte ez az Úriember is, aki megtisztelt azzal, hogy elmondja nekem, megérint***e a szertartás.
Köszönöm szépen inspiráló szavait.
Tovább folytatom hivatásom szívvel-lélekkel, ahogy eddig t***em, s ahogy eztán is fogom.

Sokszor megkérdezik, hogyan tudom átadni a gondolataimat egy búcsúztatás során úgy, hogy nem sírom el magam. Ilyenkor mi...
21/06/2024

Sokszor megkérdezik, hogyan tudom átadni a gondolataimat egy búcsúztatás során úgy, hogy nem sírom el magam. Ilyenkor mindig elmondom, hogy mélyen átérzem a gyászoló család, hozzátartozók fájdalmát, de megtanultam nem utat engedni az érzéseimnek a hivatásom végzése alatt. Mindennek tökéletesnek kell lennie, hiszen a Család is megérdemli, hogy méltóképpen búcsúzzanak el szerettüktől. Hatalmas bizalom ez felém, amiért én szívből látom el a feladataimat. S ezért a bizalomért minden alkalommal mérhetetlenül hálás vagyok. Köszönöm szépen.

"Kedves Krisztina!
A lehető legjobbakat kívánom Önnek.
Az Ön kitartó munkája, odaadása nélkül, sosem tudott volna megvalósulni ez az édesapámhoz méltó búcsúztató. A rugalmassága, hogy bármikor hívható volt; az együttműködése, hogy bármilyen gondolatomat támogatta; a szépérzéke, hogy a fájó gondolatokból is egy csodás szövegkörnyezetet teremtett, ezek nekem akkora megnyugvást adtak, hogy éreztem, jó kezek között van a búcsúbeszéd, és maradhatott erőm a többi sok teendőmre.
A köszönetem Ön felé tiszta és őszinte. Bár nem tudom szavakba foglalni, valóban mennyire hálás vagyok Önnek!

Ezt még személyesen kiegészít***em búcsúzásunkkor, hogy végtelenül sajnálom azt a mikrofonos bakit. A szél és az elemek nem voltak most mellettünk. De olyan rugalmasan kezelte, ez egy olyan akadály volt, amit Ön gondolkodás nélkül a lehető legtökéletesebben oldott meg. Ebben látszik a tapasztalat, és az igazi tisztelet, emberség.

Őszinte szavak, amelyeket egytől egyig komolyan gondolok.

Tisztelettel:
Gy-G. Valentina"

Cím

Etyek
2091

Weboldal

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Feir Krisztina - Polgári búcsúztató új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

A Vállalkozás Elérése

Üzenet küldése Feir Krisztina - Polgári búcsúztató számára:

Megosztás

Kategória