15/06/2026
Sokan várják már, ezért a templomban is hálát adunk a tanév lezárásáért, a gyermekeink fejlődéséért, a pedagógusok munkájáért. Várunk mindenkit szeretettel. Ahogy a plakáton is látható, az alkalom offertóriumát a templom udvarán levő öreg, elhasználódott hinta cseréjére szeretnénk szánni (előre is köszönjük az adományokat) :-)