14/06/2026
2026. június 14-én vasárnapi ünnepi szentmisén P.György Alfréd kamilliánus atya és Plébános Atya közreműködésével a betegek kenetének ünnepélyes kiszolgáltatására került sor.
A mise után szerény agapéval vendégeltük meg a szentséget felvett híveket.