16/06/2026
Sziasztok!
Ezen a héten lezárjuk a tanévet az ifin, ahol bizonyságot lehet tenni az eddig megélt hitlépésekről, valamint lesz lehetőségünk dicsérni Istent is.
Kint leszünk a Meszenán, ott lesz dicsi és szabad bizonyságtétel! 😇🎤🎵📢
Érdemes egy pulcsit elrakni estére. Lesznek polifoamok és székek kirakva, de akár hozhattok saját plédet is. 🧣👕
Sütit (édeset vagy sósat) hozzatok! 🍰🧁🍪🥐🥨
Vacsorára hot dog lesz, így nem kell elmenni a Mekibe! 🌭🌭🌭
Ne felejtsétek el az ifis dress code-ot: 💙🤍🩷
Valamint azt sem, hogy csoportkép is készül majd! 📸