01/06/2026
Bűnbánati imádság a meg nem született gyermekekre emlékezve
Június 4-én lesz a 70. évfordulója annak, hogy Magyarországon 1956-ban legalizálták az abortuszt. Ennek hatására 6.5 milliónál több honfitársunk nem születhetett meg.
A debreceni Szent László Rk. Domonkos Templomban a csütörtök esti szentmise a 70 éve elabortált magyarok millióiért fog szólni.
Imádkozzunk együtt a meg nem született gyermekekért, az abortuszban érintett édesanyák, édesapák és családok lelki gyógyulásáért, valamint az abortusz révén bármilyen módon megsebzettekért.
🕯️ 2026. június 4., csütörtök
🕕 18:00 órától szentmise, majd szentségimádás és rózsafüzér ima
📍 Szent László Rk. Domonkos Plébánia
(4027 Debrecen, Füredi út 6.)
Szeretettel várunk mindenkit közös imádságra!