17/04/2026
Végre elkészült a ceredi templom padfűtése!
Az elektromos fűtés a padok ülőfelületébe van beépítve, és piros szövettel van borítva. Amikor ráülünk, akkor biztosít melegség-érzetet.
Az energiatakarékos rendszer négy padtömbre van osztva, amiket külön lehet kapcsolni, ezért ha kevesebben vagyunk, akkor nem kell az egészet bekapcsolni. Ebben az esetben annak, aki fűtésre vágyik, abba tömbbe kell ülnie, ahol éppen megy is a fűtés.
Vasárnap az egész rendszer be lesz kapcsolva, ki lehet próbálni. A karzaton egyelőre továbbra sincs fűtés.
Csák András pléb. korm.
Cered