Nagyboldogasszony Plébánia Celldömölk

Nagyboldogasszony Plébánia Celldömölk A Celldömölki Nagyboldogasszony Plébánia hivatalos facebook oldala Szeretettel köszöntöm a Celldömölki Nagyboldogasszony Plébánia hivatalos facebook oldalán.

Plébániánk a Szűzanya oltalma alatt állva szolgálja az itt élő embereket és azokat a zarándokokat, akik egyre nagyobb számban érkeznek ide Kis-Máriacellbe. Kegytemplomunk, Mariazell magyar testvéreként, jelentős szerepet töltött be a zarándokok életében, szívesen jöttek messzi tájakról is, mert itt megérezték és megtapasztalták Mária lehajló anyai szeretetét. Sok ima meghallgatásra talált, sokan n

yerték vissza lelki békéjüket, erőt kaptak életük keresztjeinek viseléséhez. Ez ma is így van. Munkatársaimmal igyekszünk mindent megtenni azért, hogy a celldömölki és hozzánk tartozó hat falu hívei igazi otthonra leljenek a plébánián. Nagyon várjuk a zarándokokat is az egyre bővülő lelki programokkal, melyekről folyamatos tájékoztatást kapnak honlapunkról, facebook oldalunkról. XVI. Benedek pápa Porta Fidei apostoli leveléből vett szavaival ajánlom az irgalmasság évében elindult oldalunkat a kedves látogatók számára: "Újra fel kell fedeznünk a hit útját, hogy egyre világosabban meg tudjuk mutatni a Krisztussal való találkozás örömét és mindig megújuló életerejét... . Nem fogadhatjuk el, hogy a só izét veszítse, sem hogy véka alá rejtsük a világosságot."

❗️Hasznos tudnivalók a szombati Jubiláns Házasok Találkozójával kapcsolatban❗️
15/06/2026

❗️Hasznos tudnivalók a szombati Jubiláns Házasok Találkozójával kapcsolatban❗️

Hasznos tudnivalók a Jubiláns Házasok Találkozójával kapcsolatban

Kedves Jubiláns Párok!

Idén újra nagy készülődéssel várjuk mindazokat, akik elfogadták meghívásunkat a június 20-i találkozóra, amelynek az idei évben Bíró László püspök úr lesz a szónoka.

A megadott határidőig regisztrált résztvevőket most néhány hasznos információval szeretnénk segíteni.

Minden jubiláns párnak - az évfordulójuk száma szerinti - névre szóló ülőhelyet biztosítunk, ezért kérünk minden résztvevőt, hogy lehetőség szerint minél korábban, legkésőbb 9.45-ig érkezzen meg a Székesegyházba, hogy a rendezők a kijelölt ülőhelyekre tudják Őket vezetni. A kísérő hozzátartozók nem a jubilánsok mellett, hanem a fennmaradó helyeken tudnak majd leülni.

Ülőhelyükön találnak majd egy szórólapot, ami az emléklapok kiosztásának csoportonkénti helyszíneiről, valamint az ünnepség és a programok részleteiről informál.

A szentmise befejező akkordjaként a jubilánsok nevét fel fogjuk olvasni és a szórólapon jelzett helyszínek szerint emléklapot adunk át.

A szentmisén sajtóirodánk munkatársa fog fényképezni és videó felvétel is készül az eseményről. A szentmise után a regisztrált e-mail címre elküldjük a fotók és a videó elérhetőségének linkjét, amelyről 2026. július 15-ig letölthetőek lesznek a fájlok.

Az egyházmegye ajándékaként a templom tornyainak (panoráma-kilátó), a szomszédos Látogatóközpont földszinti kiállítótereinek és a Brenner Kollégium első emeletén található Egyházmegyei Könyvtár megtekintése ingyenes lesz. A Palota emeleti termei belépőjegy megváltásával, idegenvezetéssel tekinthetőek meg.

Könyvesboltunk is szeretettel várja a jubilálókat ezen a napon 9 és 13 óra között, ahol könyvújdonságokkal kedveskednek a hozzájuk betérőknek. Ezeket jó szívvel ajánljuk minden hitben elmélyülni, megerősödni vágyó család figyelmébe, különböző alkalmakra, együtt imádkozáshoz, lelki elmélyüléshez, útkereséshez, megerősítéshez."

Szeretettel várjuk Mindannyiukat!

A Találkozó Szervezői

• Adorján Szabolcs diakónus a Székesegyházi Főplébániára, Bences Martin diakónus a Kőszegi Plébániára, Marton Balázs sze...
15/06/2026

• Adorján Szabolcs diakónus a Székesegyházi Főplébániára, Bences Martin diakónus a Kőszegi Plébániára, Marton Balázs szerpap pedig a celldömölki Nagyboldogasszony Plébániára kerül pasztorális gyakorlatra.

Dr. Székely János megyéspüspök 2026. augusztus 1-jei hatállyal az alábbi területi és személyi változásokról döntött a Szombatheyi Egyházmegyében.

TERÜLETI ÁTRENDEZÉS

• A Tanácsosok Testületének véleményét kikérve az Egyházasrádóci Plébániát filiává minősítem át, Egyházasrádócot a Sorokpolányi Plébániához, Harasztifalu és Nagykölked Fíliát pedig a Szentpéterfai Plébániához csatolom.

PLÉBÁNOSI KINEVEZÉS

• Az Egyházasrádóci Egyházközség lelkipásztori ellátását Dóka Ferenc sorokpolányi plébánosra, a harasztifalui és nagyköldkedi fíliákat pedig Köbli Tamás szentpéterfai plébánosra bízom.

• Szántó Adrián atyát felmentem körmendi kápláni beosztása alól, és kinevezem a Nemesbődi Plébánia plébánosává. Rá bízom a Salköveskúti Plébánia oldalagos ellátását is, valamint kinevezem a váti katolikus oktatási intézmény iskolalelkészévé. A plébániák ellátásában Rákos József káplán atya lesz segítségére.

• Kiss László tiszteletbeli kanonokot, körmendi esperesplébánost a szombathelyi Szent Kereszt Lelkészégre helyezem plébánosi minőségben, egyben megbízom a Brenner János Oktatási Intézmény óvoda, iskola és kollégium lelkészi feladatkörével. Horváth József pápai prelátus atyát - köszönetnyilvánításom mellett felmentve lelkészi megbízatása alól - felkértem, hogy szolgálatával továbbra is segítse a szombathelyi kálvária közösség működését.

• Dr. Perger Gyula tiszteletbeli kanonok urat kinevezem az újjá alakított Herényi Plébánia plébánosává.

• Óra Krisztián sárvári plébános-helyettest a körmendi Szent Erzsébet Plébánia vezetőjévé, és egyben a helyi katolikus oktatási intézmény iskolalelkészévé nevem ki.

• Aigner Géza tiszteletbeli kanonok a sárvári Szent Miklós Plébánia plébánosa lesz.

• Várhelyi Tamás plébánost, a sárvári Szent László Plébánia vezetőjét a helyi katolikus oktatási intézmény iskolalelkészévé nevezem ki.

• Orsos Zoltán gersekaráti plébános atyát a körmendi Boldog Batthyány László Katolikus Iskola Gersekaráti Tagintézménye és a Szent Anna Óvoda óvoda- és iskolalelkészének kértem fel.

KÁPLÁNI ÉS EGYÉB KINEVEZÉSEK

• Fábián András újmisés atyát a sárvári Szent László Plébániára helyezem kápláni minőségben.

• Rákos József atya a sárvári Szent Miklós Plébánia káplánja lesz, valamint kisegítő lelkészként is szolgál a Nemesbődi Plébánián.

• Csupor Márton újmisés atya a körmendi Plébániára kerül káplánnak.

• Kirchknopf Gergely sárvári káplán a zalaegerszegi Szent Mária Magdolna Plébániára kerül ugyanezen minőségben.

• Szár Gyula Gergely premontrei atya a szombathelyi Szent Márton Plébánia kisegítő lelkésze lesz, bekapcsolódva a kórház- és börtönpasztoráció szolgálatába.

• Adorján Szabolcs diakónus a Székesegyházi Főplébániára, Bences Martin diakónus a Kőszegi Plébániára, Marton Balázs szerpap pedig a celldömölki Nagyboldogasszony Plébániára kerül pasztorális gyakorlatra.

KÖZPONTI MEGBÍZATÁS

• Bokor Zoltán atyát - eddigi feladatkörei mellett - az egyházmegye spirituálisává nevezem ki.

• Császár István atya az MKPK döntése értelmében a Központi Szeminárium papnövendékeinek spirituálisa lesz.

SZERZETESRENDEK ÁLTAL ELLÁTOTT PLÉBÁNIÁK SZEMÉLYI VÁLTOZÁSAI

• a szombathelyi Szent Kvirin Plébánián P. Tran Si Nghi Ferenc atyát váltva P. Andrásfalvy János lesz az új káplán.

• a szombathelyi Szent Erzsébet Plébánián Hajas László P. Ámoszt áthelyezve Lengyel Attila P. Donát atya kerül hozzánk kápláni minőségben, augusztus 15-ei hatállyal.

Évközi 11. vasárnap - 2026. június 14. - hírlevél- Mivel a gércei plébánián – a plébános úr betegsége miatt – továbbra i...
13/06/2026

Évközi 11. vasárnap - 2026. június 14. - hírlevél

- Mivel a gércei plébánián – a plébános úr betegsége miatt – továbbra is mi helyettesítünk, ezért még néhány hétig a vasárnap délelőtti szentmise előtt és alatt korlátozott lehetőség van a szentgyónásunk elvégzésére! Kérjük ennek fényében tervezzék szentgyónásaik elvégzését!

- Kedden este ¾ 7-kor cursilló lesz a kolostorban.

- Pénteken délelőtt 9 órakor a Szent Benedek Katolikus Iskola év végi hálaadó szentmiséje lesz.

- Ugyancsak pénteken a katolikus iskola 8. osztályosainak ballagása lesz, ½ 4-kor kezdődik az ő hálaadó szentmiséjük. Ezen a napon este 6-kor már nem lesz szentmise.

- Szombaton délelőtt 10 órakor lesz a jubiláns házasok találkozója a szombathelyi Székesegyházban. Kérjük, akik jelentkeztek, időben érkezzenek, hogy elfoglalhassák a számukra fenntartott helyet. Személykocsival parkolni a székesegyháztól csak távolabb lehet.

- A jövő vasárnap 4 órakor újmise lesz a Kissitkei Ideiglenes Hadifogoly Emlékhelyen. A szentmisét Woditsch Péter újmisés tábori lelkész mutatja be. A szentmisére várják a kedves Híveket. Rossz idő esetén a szentmise a sitkei templomban lesz.

- Megjelent egyházmegyénk havi lapjának júniusi száma. Ajánljuk a Kedves Hívek figyelmébe.

- Júniusban, vasárnap esténként nincs szentmise templomunkban.

- Az Egyházmegye július 20 és 24. között ministránstábort szervez, amelynek az idei évben a helyszíne Celldömölk lesz. Jelentkezni 10 éves kortól lehet. Az ottalvós táborra a helyi ministránsokat is nagy szeretettel várják, de lehet otthonról is bejárni a táborba (nem szükséges bent aludni). További részletek és jelentkezéshez információk a kihelyezett plakáton olvashatók.

- Hálásan köszönjük az egyházi hozzájárulásokat! Minden apró adományt is! Kérjük, hogy aki egyházi hozzájárulását utalja, ő a pontos lakcímét a megjegyzés rovatba tüntesse fel, mert enélkül nehéz beazonosítani a fizetőt!

- Hálásan köszönjük perselyadományaikat is, amelyeknek köszönhetően tartjuk fenn templomainkat! A templom hátuljában az utolsó pad mögötti perselybe helyezett adományaikat a templom (virág) díszítésére fordítjuk. Nagyon hálásak vagyunk ezen adományaikért is!

- Folytatódik a plébániai heti vetélkedő. A 20. forduló válaszait még ma (vasárnap) le lehet adni, s a 21. forduló kérdéseit már át lehet venni a sekrestyénél! Hálásak vagyunk a lelkesedésért! A 19. fordulóban is nagyon sok jó válasz született, ezen jó válaszolók között sorsoltunk, hogy ki részesül 1-1 kis ajándékban. A kicsiknél: Jánosa Eszter, a felsősöknél: Bujtor Kornél, a felnőtteknél Németh Józsefné lett a szerencsés! Gratulálunk! Jutalmukat átvehetik a sekrestyében! Továbbra is bátorítunk mindenkit a játékra!

- Plébániánk új YouTube csatornát indított névvel. Kérjük a kedves testvéreket, hogy iratkozzanak fel a csatornára! Szeretnénk minél több liturgiát innen is közvetíteni! Ha elérjük a megfelelő mennyiségű feliratkozót, akkor imádságainkat tudjuk a YouTube csatornán is élőben közvetíteni!

- Hatalmas ajándék a szentmise élő és elhunyt hozzátartozóinkért! Július végéig már majdnem minden napra van előjegyzett miseszándék, és a többi hónap szabad helyei is fogyatkoznak. Aki több szentmisét akar előjegyeztetni, kérjük, a plébánia irodájában tegye meg ezt ügyfélfogadási időben!

- Továbbra is nagy szeretettel hívjuk és bátorítjuk a kedves gyermekeket, szülőket a vasárnap imádságos, szentmisével való megszentelésére! Imádkozzunk együtt a családjainkért!

- Szeretettel hívjuk és fogadjuk a szolgálatkész kedves gyermekeket, fiatalokat ministrálni! Mutassuk meg így is Jézussal való barátságunkat! A „régebb óta fiatalokat” pedig felolvasásra, és az Ige szolgálatára is bátorítjuk!

Plébániai heti vetélkedő 19. forduló - EredményhirdetésA 19. fordulóban is sok jó válasz érkezett, s nagyon hálásak vagy...
13/06/2026

Plébániai heti vetélkedő 19. forduló - Eredményhirdetés
A 19. fordulóban is sok jó válasz érkezett, s nagyon hálásak vagyunk, hogy továbbra is együtt vagytok velünk vetélkedőn, még akkor is, ha eddig nem sorsoltunk ki Benneteket! A helyesen válaszolók közül ismét három szerencsést sorsoltunk ki, akik jutalmukat a hétvégén átvehetik a sekrestyében!

A 19. forduló megfejtései a következők voltak:
- Kicsik feladata: Isten miért küldte el a világba a Fiát? Ki ez a Fiú, akit odaadott, mert úgy szerette a világot? - Mert szerette a világot, és egyszülött Fiát adta érte. Ez a Fiú Jézus.
- Felsősök feladat: Ha egyetértésben és békében élünk, akkor ki lesz velünk? - A szeretet és a béke Istene
- Régebb óta fiatalok feladata: Hogy nevezte magát Isten, amikor elvonult Mózes előtt? - Az Úr, az Úr, irgalmas és könyörülő Isten, hosszantűrő, kegyelemben és hűségben gazdag.

A 19. forduló szerencsés válaszolói:
- Kicsik: Jánosa Gergő
- Felsősök: Bujtor Kornél
- Régebb óta fiatalok: Németh Józsefné

A szerencsések átvehetik jutalmukat a sekrestyében!
Hálásak vagyunk mindenkinek, akik csatlakoztak közösségi játékunkra! (Továbbra is lehet jelentkezni, akár a későbbi fordulók alkalmával is!) A hétvégén indul a 21. forduló, de addig, itt is olvashatóak a heti (20. forduló) kérdései! Ne felejstétek válaszaitokat vasárnap estig leadni! Továbbra is bátorítunk Mindenkit a közös játékra!

20. forduló feladatai:
- Kicsik feladata: Hogyan segítette, táplálta Isten az ő választott népét a 40 éves pusztai vándorlás során?
- Felsősök feladat: Mi az Egyház, miért vagyunk egy kenyér, vagy egy test Pál apostol szavai szerint?
- Régebb óta fiatalok feladata: Miért támadt vita a zsidók között a kafarnaumi zsinagógában?
Jó játékot! 🙂

Papszentelés Szombathelyen 2026. június 13.Isten éltesse Csupor Márton és Fábián András újmisés atyákat!🙏🙏🙏
13/06/2026

Papszentelés Szombathelyen 2026. június 13.

Isten éltesse Csupor Márton és Fábián András újmisés atyákat!
🙏🙏🙏

Úrnapja - 2026. június 7. - hírlevélPlébániai hirdetések- Mivel a gércei plébánián – a plébános úr betegsége miatt – tov...
06/06/2026

Úrnapja - 2026. június 7. - hírlevél

Plébániai hirdetések

- Mivel a gércei plébánián – a plébános úr betegsége miatt – továbbra is mi helyettesítünk, ezért még néhány hétig a vasárnap délelőtti szentmise előtt és alatt korlátozott lehetőség van a szentgyónásunk elvégzésére! Kérjük ennek fényében tervezzék szentgyónásaik elvégzését!

- Kedden délután 5 órakor ökumenikus imádság lesz az evangélikus templomban, az Afrikában, különösen Nigériában élő keresztényekért, majd rövid vetítés lesz az imádságot előkészítő országról, amelynek gyűjtést szervez ezen az alkalmon a Magyarországi Egyházak Ökumenikus Tanácsa. Mindenkit szeretettel hívnak a közös imádságra.

- Pénteken, Jézus Szíve főünnepe van. Az esti szentmise után szentségimádást tartunk.

- Június 13-án, szombaton délelőtt 10 órakor lesz a papszentelés a szombathelyi Székesegyházban. A Püspök úr két papot szentel az egyházmegyénk szolgálatára. A szentelésre várják az egyházmegye papságát és híveit. Csupor Márton július 13-án, mutat be majd újmisét templomunkban.

- Ugyanezen a napon, szombaton van fatimai engesztelésünk. Az este 6 órakor kezdődő szentmisét Szalai Jeremiás nyugdíjas atya vezeti.

- Júniusban, vasárnap esténként nincs szentmise templomunkban.

- Az Egyházmegye július 20 és 24. között ministránstábort szervez, amelynek az idei évben a helyszíne Celldömölk lesz. Jelentkezni 10 éves kortól lehet. Az ottalvós táborra a helyi ministránsokat is nagy szeretettel várják, de lehet otthonról is bejárni a táborba (nem szükséges bent aludni). További részletek és jelentkezéshez információk a kihelyezett plakáton olvashatók.

- Hálásan köszönjük az egyházi hozzájárulásokat! Minden egyes apró adományt is! Kérjük, hogy aki egyházi hozzájárulását utalja, ő a pontos lakcímét a megjegyzés rovatba tüntesse fel, mert e nélkül nehéz beazonosítani a fizetőt!

- Hálásan köszönjük perselyadományaikat is, amelyeknek köszönhetően tartjuk fenn templomainkat! A templom hátuljában az utolsó pad mögötti perselybe helyezett adományaikat a templom (virág) díszítésére fordítjuk. Nagyon hálásak vagyunk ezen adományaikért is!

- Az év ötödik hónapjában 31 ministráns teljesített szolgálatot plébániánkon! Nagyon hálásak vagyunk az újonnan jelentkezett és a régóta hűségesen szolgáló ministránsainkért! Nagyon hálásak vagyunk minden gyermeknek, fiatalnak, akik segítik és szebbé teszik közös imádságainkat! A havi bajnokságban a fiúknál Gergő, a lányoknál pedig Eszti és Vivi gyűjtötte a legtöbb pontot! Külön köszönjük az ő szolgálatukat is! Bátorítunk továbbra is Mindenkit az Úr Jézus szolgálatára az oltár körül! Várjuk szeretettel az új ministránsokat is! Külön is hívjuk a ministránsokat nemcsak a hétvégi, hanem a hétköznapi szentmisékre is!

- Folytatódik a plébániai heti vetélkedő. A 19. forduló válaszait még ma (vasárnap) le lehet adni, s a 20. forduló kérdéseit már át lehet venni a sekrestyénél! Hálásak vagyunk a lelkesedésért! A 18. fordulóban is nagyon sok jó válasz született, ezen jó válaszolók között sorsoltunk, hogy ki részesül 1-1 kis ajándékban. A kicsiknél: Soós Lili, a felsősöknél: Nagy Vivien, a felnőtteknél Soósné Finta Katalin lett a szerencsés! Gratulálunk! Jutalmukat átvehetik a sekrestyében! Továbbra is bátorítunk mindenkit a játékra!

- Plébániánk új YouTube csatornát indított névvel. Kérjük a kedves testvéreket, hogy iratkozzanak fel a csatornára! Szeretnénk minél több liturgiát innen is közvetíteni! Ha elérjük a megfelelő mennyiségű feliratkozót, akkor imádságainkat tudjuk a YouTube csatornán is élőben közvetíteni!

- Hatalmas ajándék a szentmise élő és elhunyt hozzátartozóinkért! Július végéig már majdnem minden napra van előjegyzett miseszándék, és a többi hónap szabad helyei is fogyatkoznak. Aki több szentmisét akar előjegyeztetni, kérjük, a plébánia irodájában tegye meg ezt ügyfélfogadási időben!

Plébániai heti vetélkedő 18. forduló - EredményhirdetésA 18. fordulóban is sok jó válasz érkezett, s nagyon hálásak vagy...
06/06/2026

Plébániai heti vetélkedő 18. forduló - Eredményhirdetés

A 18. fordulóban is sok jó válasz érkezett, s nagyon hálásak vagyunk, hogy továbbra is együtt vagytok velünk vetélkedőn, még akkor is, ha eddig nem sorsoltunk ki Benneteket! A helyesen válaszolók közül ismét három szerencsést sorsoltunk ki, akik jutalmukat a hétvégén átvehetik a sekrestyében!

A 18. forduló megfejtései a következők voltak:
- Kicsik feladata: Hogyan szállt le a tanítványokra a Szentlélek? (Milyen jelek előzték meg ezt?): - Nagy zúgás támadt, az égből lángnyelvek alakjában szállt le a Szentlélek a tanítványokra.
- Felsősök feladat: Miért volt nagy megdöbbenés a jeruzsálemi zarándokokban? - Mert mindenki a saját nyelvén hallotta beszélni az apostolokat.
- Régebb óta fiatalok feladata: Milyen hatalmat (feladatot) kaptak a tanítványok Jézustól, miután rájuk lehelt? : - Akinek megbocsátjátok bűneit az bocsánatot nyer, akinek nem, az nem nyer bocsánatot.

A 18. forduló szerencsés válaszolói:
- Kicsik: Soós Lili
- Felsősök: Nagy Vivi
- Régebb óta fiatalok: Soósné Finta Katalin

A szerencsések átvehetik jutalmukat a sekrestyében!
Hálásak vagyunk mindenkinek, akik csatlakoztak közösségi játékunkra! (Továbbra is lehet jelentkezni, akár a későbbi fordulók alkalmával is!) A hétvégén indul a 19. forduló, de addig, itt is olvashatóak a heti (18. forduló) kérdései! Ne felejstétek válaszaitokat vasárnap estig leadni! Továbbra is bátorítunk Mindenkit a közös játékra!

19. forduló feladatai:
- Kicsik feladata: Isten miért küldte el a világba a Fiát? Ki ez a Fiú, akit odaadott, mert úgy szerette a világot?
- Felsősök feladat: Ha egyetértésben és békében élünk, akkor ki lesz velünk?
- Régebb óta fiatalok feladata: Hogy nevezte magát Isten, amikor elvonult Mózes előtt?
Jó játékot! 🙂

Kedves Ministránsok!Az Egyházmegye július 20 és 24. között ministránstábort szervez, amelynek az idei évben a helyszíne ...
05/06/2026

Kedves Ministránsok!

Az Egyházmegye július 20 és 24. között ministránstábort szervez, amelynek az idei évben a helyszíne Celldömölk lesz. Jelentkezni 10 éves kortól lehet. Az ottalvós táborra a helyi ministránsokat is nagy szeretettel várják, de lehet otthonról is bejárni a táborba (nem szükséges tehát bent aludni). További részletek és jelentkezéshez információk a plakáton olvashatók.

2026 Ministráns bajnokság - május végeredmény:Az év negyedik hónapjában 31 ministráns teljesített szolgálatot plébániánk...
03/06/2026

2026 Ministráns bajnokság - május végeredmény:

Az év negyedik hónapjában 31 ministráns teljesített szolgálatot plébániánkon! 🙂 Nagyon hálásak vagyunk az újonnan jelentkezett és a régóta hűségesen szolgáló ministránsainkért!

Nagyon hálásak vagyunk minden gyermeknek, fiatalnak, akik segítik és szebbé teszik közös imádságainkat!

A havi bajnokságban a fiúknál Gergő, a lányoknál pedig Eszti és Vivi gyűjtötte a legtöbb pontot! Külön köszönjük az ő szolgálatukat is!
Bátorítunk továbbra is Mindenkit az Úr Jézus szolgálatára az oltár körül! Várjuk szeretettel az új ministránsokat is! Külön is hívjuk a ministránsokat nemcsak a hétvégi, hanem a hétköznapi szentmisékre is!

Még egyszer köszönjük a sok szolgálatot! 🙂

Kedves Szülők, Gyerekek!Nagyon köszönjük a bizalmat a jelentkezőknek!A részletekkel a napokban jelentkezünk a szülőknél!...
02/06/2026

Kedves Szülők, Gyerekek!

Nagyon köszönjük a bizalmat a jelentkezőknek!
A részletekkel a napokban jelentkezünk a szülőknél!

Addig is kérjük a kedves testvéreket, hogy kísérjük imádsággal a tábor szervezését!
Köszönjük! :)

Cím

Szentháromság Tér 1
Celldömölk
9500

Nyitvatartási idő

Hétfő 09:00 - 11:30
Kedd 09:00 - 11:30
16:00 - 17:00
Szerda 09:00 - 11:30
16:00 - 17:00
Csütörtök 09:00 - 11:30
16:00 - 17:00
Péntek 09:00 - 11:30

Telefonszám

+3695420135

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Nagyboldogasszony Plébánia Celldömölk új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

A Vállalkozás Elérése

Üzenet küldése Nagyboldogasszony Plébánia Celldömölk számára:

Megosztás