13/04/2026
VÉGE!
Vége annak a kormánynak, amely a globalizmus ellenesség köpönyege alól elsőként fejezte ki szándékát, hogy az oltást kötelezővé kell majd tenni.
Vége annak a kormánynak, amely a kereszténység köpönyegében pedofil állatokat bújtatott és seprett a szőnyeg alá.
Vége annak a gerinctelen szellemiségnek, mely szájával átkozza azt az intézményt, melyből mértéktelenül meggazdagszik saját népe kárára.
Úgy gondolom, hogy elsősorban a szuverenisták és a valódi keresztények örülhetnek a tegnapi vereségnek, mert ez a romlott banda többé nem a frontvonalból gyalázza tovább ezeket az eszméket.