26/01/2026
Tegnap véget ért az ökumenikus imahét. Jó volt együtt lenni a kerület sokféle felekezetéből és gyülekezeteiből érkező különböző felekezetű testvérekkel és lelkész kollégáival. Minden évben várom ezt a hetet, mert feltölt, és bepillantást ad abba, hogy milyen lehet majd a mennyben, ahol nem lesznek különbségek.
"Egy az Úr, egy a hit, egy a keresztség, egy az Istene és Atyja mindeneknek." (Efézus 4,5.)
Istentisztelet a Kispesti Baptista Imaházban.Igét hirdet: Az Ökumenikus Imahét lelkészeiHa emailben vennéd fel velünk a kapcsolatot: kispesti.baptista@gmail....