01/03/2020
Most pénteken újra leutazunk Soltvadkertre, hogy hirdessük az Úr szavát. Suli (és egyebek) után 4-kor indulunk a teremből, 6-kor pedig tartunk egy gyűlést, sok vendégre számítunk.
I Thesszalonika 2:4
This week we will travell to Soltvadkert again, to spread God's word. After school (and other stuff) we'll depart from the hall at 4 pm, and have a meeting at 6 pm, we expect many visitors.
I Thessa 2:4