06/06/2026
Kedves Testvérek!
Június 7-én, vasárnap, Úr napja lesz.
Ezen a szép napon különösen nagy öröm számunkra, hogy együtt adhatunk hálát Máriusz atya pappá szentelésének 30. évfordulójáért. Kérünk benneteket, hogy minél többen jöjjetek el az aznap kivételesen 9.00 órakor kezdődő szentmisére, hogy együtt ünnepelhessünk vele, és érezhesse közösségünk szeretetét, és megbecsülését ezen a számára nagyon fontos jubileumon.
Hogy a templomunk is ünnepi díszben tündökölhessen, már reggel 6-tól szeretettel várjuk az édesanyákat, asszonyokat, lányokat a templomdíszítésre – tegyük széppé együtt, közös összefogással az Úr házát!
(Kérünk benneteket, hogy gyűjtsetek és hozzatok magatokkal minél több szép virágszirmot erre a napra!)
Az ünnepi szentmise és körmenet után közösségeink napját is együtt töltjük tovább: a már hagyományossá vált főzőversennyel, közös ebéddel, beszélgetéssel és játékokkal várunk benneteket és a gyerekeket is — kicsiket és nagyokat egyaránt.
Legyünk együtt ezen az örömteli napon, közösségben, hitben és szeretetben!
Szeretettel várunk benneteket!