03/09/2013
Kedves Szaléziak, Nővérek, Munkatársak, Don Bosco Barátai!
Már bizonyára értesültetek róla, hogy két budapesti szakközépiskolával
bővül a magyar szaléziak fenntartásában működő oktatási intézmények sora.
A tegnapi iskolaátvételen és tanévnyitón megtartott sajtótájékoztató
után több cikk, hír és interjú is megjelent az eseményről, melyeket
örömmel ajánlok figyelmetekbe, hiszen nem csak a saját honlapunk és az
egyházi sajtó, de a világi médiák is beszámolnak róla!
A Magyar Katolikus Rádióban szerdán (szept. 4.) reggel 8-kor, a Kossuth
Rádió egyházi műsorában pedig csütörtökön vagy jövő kedden 13.30-kor
kezdődő adásban hallhatunk erről Lengyel Ákos riportjában, az Új Ember
jövő heti számában pedig Koblencz Attila cikkét olvashatjuk majd szintén
ebben a témában. Az MTV1, az ECHO TV és az ÚjbudaTV híradójában is
elhangzott/elhangzik a helyszínen készült riport.
Szeretettel ajánlom figyelmetekbe!
Üdvözlettel
Lengyel Erzsébet
sajtóreferens
http://www.szaleziak.hu/magyar-tartomany/ket-uj-szalezi-fenntartasu-iskola-a-fovarosban
Két új szalézi fenntartású iskola a fővárosban
http://www.hirado.hu/Hirek/2013/09/02/19/Ket_iskolat_is_atvett_a_szalezi_rend.aspx
Két iskolát is átvett a szalézi rend
http://magyarkurir.hu/hirek/szalezi-iskolaatvetel-ket-brand-talalkozik-egymassal
Szalézi iskolaátvétel: "két brand találkozik egymással"
http://magyarhirlap.hu/atvett-ket-iskolat-a-szalezi-rend
Átvett két iskolát a szalézi rend
http://mno.hu/lanchidradiobelfold/a-szaleziak-jelentik-a-biztonsagot-a-ket-iskolanak-1181826
A szaléziak jelentik a biztonságot a két iskolának
http://www.euroastra.info/node/74040
Két szakképző iskola fenntartását vette át a Szalézi Rend a fővárosban
Aki facebook felhasználó, gazdag képes beszámolót talál a Szaléziak.HU
facebook oldalán:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.620571874644256.1073741868.156314607736654&type=1