03/12/2020
Áldott Lelkek, Kedves Testvéreink!
A nyugati naptár szerint december 5-én és a védikus holdnaptár szerint január 3-án emlékezünk meg szeretett és tisztelt Bhagwan Sri Deep Narayan Mahaprabhuji-nk Mahasamadhi évfordulójáról.
Mahaprabhuji a szeretet, a kedvesség, az együttérzés, a bölcsesség és a béke világosságának megtestesülése volt és a Sanathana Dharma védelmezője minden élőlény jóllétéért. Srí Mahaprabhuji isteni fénye mindannyiunkban él. Mahaprabhuji szavaiban és tanításaiban tökéletes nem-kettősség és egység volt, amely különösen a bhajanjaiban nyilvánult meg. Olvassátok csak el azt a bhajant, amelyben Mahaprabhuji azt mondja: "Mennyire vágyom arra, hogy a Bhakták Satsangra jöjjenek! Ha rájuk gondolok, a szemem megtelik könnyekkel."
Annak ellenére, hogy sok országban a koronavírus miatti lezárások miatt nem lehetséges Satsangot tartani az Ashramokban és a JMÉ Központokban, legyetek ott jelen lélekben és szívben! Gyújtsatok egy gyertyát az otthoni oltárárotokon, gondoljatok Sri Mahaprabhuji-ra, és gyakoroljatok egy málát az összes gurutestvérünk és az egész világ jólléte és egészsége érdekében!
Imádkozom, és áldásomat küldöm mindannyiótoknak Sri Mahaprabhuji és a Sri Alakhpuriji Siddha Peeth Parampara nevében.
Vigyük mindannyian a szívünkbe Mahaprabhuji isteni fényét és áldásait! Vezessen bennünket az Egység, a Szeretet, a Béke és a Megvilágosodás felé!
Áldással, Sri Mahaprabhuji nevében:
Vishwaguruji
Vishwaguruji's message on Mahaprabhuji's Mahasamadhi