28/03/2026
Hozsánna a Dávid fiának! 🌿
Virágvasárnapi istentiszteletre várunk mindenki szeretettel fél 10-től! Nappali kávézónk 9 órától nyitva, gyülekezzünk egy finom kávé és beszélgetések mellett!
‼️Ne felejtsük el, hogy ma éjjel óraátállítás, így egy órával kevesebb időnk lesz reggel elkészülni, elindulni... ‼️
________
"Másnap, amikor az ünnepre érkező tömeg meghallotta, hogy Jézus Jeruzsálembe jön, eléje mentek, pálmaágakat lengettek, és ezt kiáltották: „Hozsánna! Áldott, aki az Örökkévaló nevében jön! Áldott legyen Izráel Királya!” Jézus talált egy szamarat, felült rá, és azon vonult be a városba, éppen úgy, ahogy az Írás mondja: „Ne félj, Sion leánya, itt jön a királyod, szamárcsikón ülve!” Tanítványai akkor még nem értették ezt. De később, amikor Jézus megdicsőült, eszükbe jutott, hogy pontosan az történt vele, amit az Írások mondtak róla."
János evangéliuma 12:12-16, EFO