14/01/2026
Sziasztok!
Szeretnék elindítani egy Reiki klubbot. Arra gondoltam, hogy ennek keretében szervezhetnénk különböző programokat, beszélgetéses, előadásos, közös kezelős programokat és olyanokat is, ami akár eltérhet ettől. Sajnos még nincs olyan helyünk, ahol ezt megtehetnénk, ezért bérelnünk kell, amíg az idő nem teszi lehetővé, hogy a szabadban jöjjünk össze. Ezért kérlek titeket, ha érdekel jelezd vissza, ha van ötleted, vagy van olyan Reikis gondolat, téma, ami ide illene akkor írd meg! ...És, ha van ötleted egy helyre, ahol elférnénk, tudunk inni egy kávét, teát vagy vihetünk ropogtatni valót és nem piaci áron lehet bérbe venni, akkor különösen írjátok meg kérlek! Természetesen mindenkit szívesen látunk a klubban akkor is, ha nem tagja az R.F. Egyháznak.
újévi üdvözlettel,
Varga Szilárd