17/04/2012
zeretettel hívunk mindenkit április 22.-én vasárnap egy közös kirándulásra.
Találkozás: április 22. délelőtt 10 óra a Széll Kálmán téren a metró kijáratnál
Útvonal: 21-es busszal az Olimpia szállóig (Gyermekvasút, Normafa megálló), majd gyalog a Jánoshegyi libegőig. Itt pihenünk, illetve aki szeretne, az felmegy az Erzsébet-kilátóhoz, majd tovább folytatjuk az utunkat a Szépjuhászné étteremig. Itt lehetőségünk van újból pihenni, majd tovább megyünk a Hűvösvölgyi villamos megállóig, és a 61-es villamossal visszajutunk a Széll Kálmán térre.
Tervezett érkezés: délután 15 óra
A túra hossza: kb. 6 kilométer, nem megerőltető, kullancsok szempontjából a kijelölt úton haladva értesülésink szerint biztonságos.
Ebédet, innivalót mindenki hozzon magával. Fontos a túracipő, a réteges öltözködés, a hegyekben 2-3 fokkal hűvösebb van.
Túravezetők: Sárkány László /06-20-412-4746/
Konrád Péter /06-70-539-7100/