10/03/2026
A Bibliából, Róma 8:20-21 részt kicsit átfogalmaztam, érthetőbbé t***em, hogy láthasd a nagyon fontos üzenetét:
A teremtett világot Isten hiábavalóság alá vet***e. Ezt abban a reményben t***e, hogy a teremtett világ is megszabadul ezen keresztül a romlandóság rabságából arra a szabadságára, ami az Isten fiainak dicsőségében van.
Vagyis a hiábavalóság érzése Istenhez vihet, és ha hozzá fordulsz, befogadod Őt, elfogadod, hogy Jézus meghalt érted, hogy eltörölje a bűneid és elfogadod Isten megbocsájtását, majd kapcsolatban maradsz Vele, akkor betölti a szíved értelemmel, valósággal és örökkévalósággal és nem lesz ott a hiábavalóság érzése. Hatalmas szabadság lehet az életedben! Tehát a hiábavalóság kellemetlen érzése igen jót formálhat az életedben!
1Péter 1:18,19 "Tudván, hogy nem veszendő holmin, ezüstön vagy aranyon váltattatok meg a ti atyáitoktól örökölt hiábavaló életetekből; Hanem drága véren, mint hibátlan és szeplőtlen bárányén, a Krisztusén:"
A hiábavaló életbe beleszülettünk, de Jézus drága vére az egyetlen, amely kiszabadíthat ennek fogságából! Ő megtett érted mindent, te is fordulj a szívedben Isten felé hittel és fogadd el Őt Megmentődül és Istenedül!
További Biblia versek a témában:
Róma 1:21 "Mert bár az Istent megismerték, mindazáltal nem mint Istent dicsőítették őt, sem néki hálákat nem adtak; hanem az ő okoskodásaikban hiábavalókká lettek, és az ő balgatag szívök megsötétedett."
Továbbá: Efézus 4:17,18
Mi emberek annyira okosak vagyunk, de ez csak elveszettséghez és hiábavalósághoz vezet!
Ui: bátran keress meg minket privátban!