27/12/2023
Kedves Közösség!
Köszönöm az együtt töltött éveket!
Heti rendszerességgel a COVID alatt indultak el ezen az oldalon a heti igéről az élők és nagyon jó volt így online összejönni, amikor nem volt lehetőség a személyes találkozásra. Hála az Úrnak mostmár újra együtt tudunk lenni a gyülekezetekben és jó is ha ott vagyunk közösségben.
Többek között ezért úgy határoztam, hogy az elmúlt években megszokott formában heti rendszereséggel jövő évtől már nem tartunk itt élő áhítatokat. Imádságban gondolok ma rátok, és ha úgy adódik, és alkalmat termet rá az Örökkévaló, még lehet valamilyen formában, valamikor újra találkozunk.
Az Úr áldja meg életetek, legyetek áldássá sokak számára!
Szeretettel, Farkas