Olvastam a Bibliában

Olvastam a Bibliában Olvastam a Bibliában... Na és??? Mit kezdjek én ezzel ma? Mit kezdjek vele a munkahelyen, az iskolában vagy éppen a boltban? Ha igen, akkor mégis hogyan?

Aprópénzre lehet egyáltalán még váltani ezeket a több ezer éves írásokat?

27/12/2023

Kedves Közösség!

Köszönöm az együtt töltött éveket!

Heti rendszerességgel a COVID alatt indultak el ezen az oldalon a heti igéről az élők és nagyon jó volt így online összejönni, amikor nem volt lehetőség a személyes találkozásra. Hála az Úrnak mostmár újra együtt tudunk lenni a gyülekezetekben és jó is ha ott vagyunk közösségben.

Többek között ezért úgy határoztam, hogy az elmúlt években megszokott formában heti rendszereséggel jövő évtől már nem tartunk itt élő áhítatokat. Imádságban gondolok ma rátok, és ha úgy adódik, és alkalmat termet rá az Örökkévaló, még lehet valamilyen formában, valamikor újra találkozunk.

Az Úr áldja meg életetek, legyetek áldássá sokak számára!

Szeretettel, Farkas

03/08/2023
27/07/2023

Nem vagytok többé idegenek és jövevények, hanem polgártársai a szenteknek és háza népe Istennek.
(Efezus 2,19)

Bevezető Zsoltár:
Az ÚRé a föld és ami betölti, a földkerekség és minden lakója. (Zsoltárok 24,1)

Házigazda: Hadady Farkas, közgazdász, szervezetszociológus, teológus

Cím

Erzsébet Körút
Budapest
1073

Nyitvatartási idő

Kedd 09:00 - 13:00
Csütörtök 09:00 - 13:00
19:00 - 21:00
Vasárnap 13:00 - 19:00

Weboldal

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Olvastam a Bibliában új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

Megosztás