Emlékezés Velem

Emlékezés Velem Ez az oldal Önökért jött létre. Szerettüket utolsó útján kísérjük el, és előtte együtt emlékezzünk róla. Bozóki Judit

Nagyon boldog új Esztendőt kívánok sok szeretettel! ❤
01/01/2024

Nagyon boldog új Esztendőt kívánok sok szeretettel! ❤

🖤🖤🖤Jött a hír… a szervezeted feladta a küzdelmet, elmentél.Értettem, felfogtam, de nem akartam érteni, nem akartam felfo...
29/03/2021

🖤🖤🖤
Jött a hír… a szervezeted feladta a küzdelmet, elmentél.
Értettem, felfogtam, de nem akartam érteni, nem akartam felfogni!
Hogy tehetted ezt meg, nem volt még itt az ideje!
A lelkem kiabált, és éreztem, hogy a szemből a könny patakként folyik le az arcomon.
Belém mart a hiány, a veszteség érzése.
Nem lesz több névnapi, se születésnapi köszöntés… se „Mi újság, hogy vagy?” - telefon.
Az utolsó névnapodon már nem tudtalak köszönteni, máshol voltál, más volt a fontos…. a gyógyulásod!
Gondolatban felköszöntöttelek és reménykedtem, hogy ez az egész egyszer csak véget ér… és véget ért!
Nem erre számítottam, senki se számított erre.
Visszapörgetem az emlékeimet…
40 évvel ezelőtt ismertük meg egymást, osztálytársak lettünk. Együtt lettünk fiatal felnőttek…
Sokáig nem találkoztunk, csak az 5 évente megrendezésre kerülő osztálytalálkozókon.
Aztán valami megváltozott… hol, mikor, hogyan, nem tudom, de egyre többet beszéltünk telefonon.
Többször mondtad, hogy „Ha valaki azt mondja a középiskolában, hogy veled fogom tartani a kapcsolatot, akkor kinevetem.”
Ezen mind ketten nevettünk, mert én is ugyanezt gondoltam.
Felnőttünk, gyerekeink lettek, már nem volt érdekes, nem volt fontos, hogy mi volt, csak az, hogy mi van.
De most elmentél, és elvittél valamit… belőlem… a 14 éves kislány lelkéből.
Hittük, hogy ilyen nem következik be, és büszkék voltunk, hogy a mi középiskolai osztályunkból, még mindenki él.
Te vagy az első, aki elment. Ennek nem szabadott volna megtörténni-e!
Küzdöttél egy háborúban, apróbb csatát nyertél, de a vége szomorú, és felfoghatatlan… vesztettél!
Te, aki annyi meccset vívtál meg a kispadon, és gyerekek százainak segítettél az álmaik megvalósulásában.
Most alulmaradtál, pedig nem voltál beteg, csak jött a Covid, és kézen fogva magával vitt!
Ezzel ténylegesen tudtunkra adva, hogy igen, ez veled, velem, velünk, mindenkivel megtörténhet.
Az úton, amelyre léptél, már nincsenek csaták, csak nyugalom és béke.
Köszönöm a beszélgetéseket, amelyeket már több nem követ!
A hangod a fülemben cseng, az emléked velem marad!
Nyugodj békében Gábor Gábor Isa! 🖤🖤🖤

54 éves korában örök nyugalomra lelt a Budapest Honvéd edzője

Szeretetben és egészségben gazdag nagyon boldog új évet kívánok!
01/01/2021

Szeretetben és egészségben gazdag nagyon boldog új évet kívánok!

21/09/2020

Emlékezni jöttünk össze a mai napon. Megemlékezni egy olyan fiatal férfiről, akinek még nem kellett volna elmenni. Köztünk lenne a helye. Szokták mondani, hogy a jók mennek el. Ő jó volt, a legjobb! Most már örökké szabad vagy és szárnyalhatsz úgy, mint egy madár. Oroszi Zsolt, ez a nap a tiéd, ez így lesz most már mindig. 🖤🖤🖤 Oroszi Zsolt emlékoldal

Vidáman indultál el, visszanéztél és mosolyogtál…
Visszamosolyogtam és becsukódott az ajtó.
Hívtál, hogy jól vagy, egy fán ülsz, minden rendben…
Nyugodjak meg… a hangod nyugodt, megnyugszom…
A várakozás percei éveknek tűntek.. s jött a hír!
Nem hallom, nem fogom fel, nem akarom tudni!
Ez nem velem történik, nem velünk történik!
A barátom a hit lett, a beléd vetett hitem!
Nem hagytál cserben, csak itt hagytál!
Vidáman indultál el, visszanéztél és mosolyogtál.
Ez volt az utolsó mosoly, ami nekem szólt.
Becsukom a szemem, és már csak így vagy velem!

Vidáman indultam el, és mosolyogtam.
Visszamosolyogtál és becsuktam az ajtót.
Hívtalak, egy fán ülök, minden rendben...
Nyugodj meg, jól vagyok!
Várok, a percek óráknak tűnnek.
Jön a segítség... majd a zuhanás.
Küzdöttek értem, küzdöttem magamért.
Végül elfogytak a hangok, elfogyott a fény!
Nem hagytalak cserben, de mennem kellett.
Vidáman indultam el, és mosolyogtam.
Ez volt az utolsó mosolyom, mely neked szólt.
Csukd be a szemed, és érezd, ott vagyok veled!

11/08/2020

Vidáman indultál el, visszanéztél és mosolyogtál…

Visszamosolyogtam és becsukódott az ajtó.

Hívtál, hogy jól vagy, egy fán ülsz, minden rendben…

Nyugodjak meg… a hangod nyugodt, megnyugszom…

A várakozás percei éveknek tűntek.. s jött a hír!

Nem hallom, nem fogom fel, nem akarom tudni!

Ez nem velem történik, nem velünk történik!

A barátom a hit lett, a beléd vetett hitem!

Nem hagytál cserben, csak itt hagytál!

Vidáman indultál el, visszanéztél és mosolyogtál.

Ez volt az utolsó mosoly, ami nekem szólt.

Becsukom a szemem, és már csak így vagy velem!

10/02/2020

Elmentél, és nem köszöntél.
Elmentél, és vissza se néztél.
Én meg csak vártalak...
Vártam, hogy nyíljon az ajtó, és szólj, hogy itt vagyok, megérkeztem.
Az ajtó nem nyílik, csukva marad, nem hallom hangod.
Keresni kezdtelek, úgy, mint ahogy kislány koromba, mikor bújócskáztunk...
Emlékszem, hogy néztem fel Rád. Büszke voltam, az én bátyámra.
Ott voltál mindig, vigyáztál rám, és én biztonságban éreztem magam. Tudom, hogy sokan irigyelték a kettőnk között lévő kapcsolatot. Volt, hogy nem beszéltünk, csak egymásra néztünk, de pontosan ismertük egymás gondolatait. Egy mosoly, egy cinkos kacsintás elég volt kettőnk között, és mindent tudtuk a másikról.
Ahogy felnőttünk, csak a kilométerek jelentettek távolságot kettőnk között, de így is ugyanolyan közel maradtunk egymáshoz. Sok-sok beszélgetés van mögöttünk, de ezeket a beszélgetéseket újabb már nem követi, csak magamban, és a gondolataimban.
Elmentél, és én nem köszöntem el.
Elmentél, és én csak nézek utánad.
Távolodsz tőlem, de mindig velem, és bennem maradsz.
Meggyújtok egy gyertyát, ami égjen érted, és tisztítson meg minket.

Kísérjük el Szerettedet együtt az utolsó útjára. A temetésén ilyen, és ehhez hasonló, szép idézetekkel teszem meghittebb...
24/01/2020

Kísérjük el Szerettedet együtt az utolsó útjára. A temetésén ilyen, és ehhez hasonló, szép idézetekkel teszem meghittebbé az emlékezést.

24/12/2019

Kedves látogatók!
Ezt az oldalt azért hoztam létre, mert:
Sok ember megy el, hagy itt minket. Eltemetjük, de nem egyházi temetést szeretnénk, hanem polgárit. A polgári temetési szertartást szívesen vállalom, ha rám bízzátok.

19/12/2019

Elment a szeretted... beléd mar a fájdalom!
Hogyan tovább?
Az utolsó útjára kíséred, de előtte nem búcsúzni szeretnél, hanem inkább emlékezni.
Polgári temetési szertartást szívesen vállalok.
Segítek, fordulj hozzám bizalommal!

Emlékezés Velem

Cím

Budapest
1065

Weboldal

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Emlékezés Velem új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

A Vállalkozás Elérése

Üzenet küldése Emlékezés Velem számára:

Megosztás

Kategória