19/04/2022
Még élünk! 😈
Az utóbbi idő egészen húzós volt számunkra, a szerzetesek jönnek és mennek, az ország helyzete bizonyos szempontokból stagnál, bizonyos tekintetből katasztrofálissá kezd válni… Ez pedig hatással van a mi életünkre is.
Rengeteg üzenetet kaptunk, aminek a 3/4-e k**vaanyázás volt, de azokon jókat mulattunk. Egytől-egyig kamuprofilok és a sátánizmus, a komédia, az irónia fogalmál tisztában nem lévő egyének voltak…
Viszont sok pozitív visszajelzést is kaptunk, aminek nagyon örülünk és nagyon hálásak is vagyunk értük. Persze azért is ha segíteni is tudtunk a kérdéseket feltevőknek.
Egy valami biztos, ahhoz hogy igazi egyházzá válhassunk, vagy legalább szabadon és nyíltan gyakorolhassuk a spiritualitásunkat, nagyobbra kell nőnünk és ehhez sokatok segítségére van szükségünk.
Megosztásokat, az üzenetfalunkon való posztokat, üzenetben pedig bármit elfogadunk, legyen az cikk, festmény, digitális mű, vers, zene, mindennek utat adunk ami az elveinket képviseli. ”Lássuk el a népet a Magyar Sátánizmus aktualitásával” címszóra.
Köszönünk minden segítséget!
Továbbá ki szeretnénk jelenteni, a rendkívüli tagfelvételt ami azt mondja ki, hogy:
Mindenki aki elveiben a Magyar Sátánista Egyház álláspontját képviselni és tagjának vallja magát, az az egyház tagja is hivatalosan.
Viszont!!!
Minden szélsőség és gyűlöletkeltés kizáró ok! Felelősséget pedig nem vállalunk semmilyen abszurd és brutális cselekedetért!!!
Egyébként is aki bármi hasonlóban gondolkodik, az nálunk rossz ajtón kopogtat, mi az emberi értelem képviselői vagyunk, nem egy másvilági entitás szolgái!!!!
Köszönjük mindenkinek mégegyszer!!!
Ave Satanas!!!
-E.N.Sz