26/05/2026
Gyerek-napi Karitasz meghívó
A plébániai közösség Karitasz csoportja Gyerek-nap alkalmából, május 31-én vasárnap, a 10.00 órás mise után szeretettel várja a gyermekeket „édes” meglepetéssel és apró ajándékkal, a templom bejárata előtt kihelyezett asztaloknál. Mindenkit szeretettel várnak! Aki esetleg további édes meglepetéssel segítene, hozza el magával, illetve aki teheti és indíttatást érez szívesen fogadnak adományt is, amit a szervezet céljaira fordítanak. Karitasz csoportunk nagyon sokat tesz közösségünkben a rászorulók támogatására, élelmiszermentő akciókkal, gyógyszer és lakhatási támogatással, higiéniai adományokkal, tartós élelmiszer csomagokkal, iskolakezdési támogatással, személyes adományok rászorultak részére történő továbbítással (ruha, bútor, játék stb). Munkájukhoz nagy örömmel fogadnak bármilyen támogatást, a személyes közreműködéstől kezdve az anyagi hozzájárulásig, valamint kérik, aki tud szükségben szenvedő családokról, jelezzék részükre. A csoport elkötelezett vezetője Szabó Árpádné Rozika a következő e-mailcímen kereshető meg: [email protected] .
„Cselekedeteinket, kérünk, Urunk, sugallatoddal előzd meg, és segítségeddel kísérd, hogy minden munkánk tőled vegye kezdetét és általad végződjék, Krisztus, a mi Urunk által. Amen”