17/06/2026
Klubtagjainkkal és lakóinkkal egy kedves meghívás eredményeképpen Biharfélegyházán (Rosiori) jártunk az Életfája Idősek Otthonában. Előzménye az a Senior Olimpia volt, amelyet a közelmúltban szerveztünk. Elmondásuk alapján nagyon jól érezték magukat, azóta is lelkesen, jó szívvel emlékeznek a nálunk töltött időre. A lelkesedés kölcsönös. Mi is hasonló, jó élményekkel tértünk vissza tőlük. A vendéglátók vendégszeretete, a munkatársak, lakók szeretetteljes fogadása, az ízletes ebéd, különösen az ott közkedvelt miccs, az őszinte bemutatkozások, vallomások, saját versek, interpretációk, Fazakas Ida néni verses kötete, a légkör, a lakók egyéniségének megmutatkozása mind-mind kedves emlék marad. Már ki is jelöltük a következő találkozás alkalmát. Mi már nagyon várjuk. Köszönet illeti Dénes Évát, a Diakónia Keresztyén Alapítvány Nagyváradi Fiókszervezetének ügyvezető igazgatóját, Porsztner Sarolta intézményvezetőt a lehetőségért, szervezésért nt. Szabó Zsolt lelkész urat a kapcsolódási pontok feltárásáért, a múlt emlékezetének, megértésének, törésvonalainak felfedéséért.