13/04/2020
Hiszem, ezen igehelynek önmagában is nagyon súlyos üzenete van a mai ember számára. Fel kell ébredjünk!
1. Sámuel 12: 14-15-16 Hogyha az Urat félitek, és néki szolgáltok; szavára hallgattok és az Úr szája ellen engedetlenek nem lesztek; és mind ti, mind pedig a király, aki felettetek uralkodik, az Urat a ti Isteneteket követitek: megtartattok. Ha pedig az Úr szavára nem hallgattok, és az Úr szava ellen engedetlenek lesztek: az Úrnak keze ellened leend, miképpen a ti atyáitok ellen. Most is azért álljatok meg, és lássátok meg azt a nagy dolgot, a melyet az Úr visz véghez szemeitek előtt.
1. Sámuel 12:20 Ne féljetek! Ha már mind e gonoszságot véghez vittétek, most ne távozzatok el az Úrtól, hanem az Úrnak szolgáljatok teljes szívetekből.
1. Sámuel 12: 24-25 Csak féljétek az Urat, és szolgáljatok néki hűségesen, teljes szívetekből; mert látjátok; mily nagy dolgot cselekedett veletek. Ha pedig folyamatosan rosszat cselekesztek: mind ti, mind királyotok elvesztek.
I. Mindanyian vétkeztünk Róma 3:23
II. Megérdemeljük a büntetést Róma 6:23
II. Isten még mindig kegyelmes és gondoskodott a kiútról az Ő Fián az Úr Jézus Krisztuson keresztül. Róma 5:8, János 3:16
IV. Muszály visszatérni, megtérni Istenhez, visszafordulni hozzá! Most van az ideje! Túl messzire került ez az ország és a világ Istentől. Nem fogok különböző bűnös, gonosz dolgokat felsorolni, pontosan tudod milyen dolgok történnek ebben a vilgában! Róma 10:11-13, Róma 2: 4
V. Hívd segítségül Őt! Légy hűséges hozzá! Szeresd az Urat! Imádkozzunk országunkért, vezetőinkért.
Igy kezdődhet ébredés!