02/06/2026
Focinap a plébánián
Szombat reggel a BL döntő napján 18 fiú részvételével zajlott le a focikupa a plébánia udvaron. Három csapat versengett. A zöldek lettek bajnokok, de a fehér és narancssága csapat is nagyszerűen játszott. A fiúk körmérkőzéseket játszottak, majd agapéval és egy kis extra apa-fiú focival zártuk a napot. Igazi nagy meglepetés volt a fiúk számára a Nikoletta Cukrászda Biatorbágy finom fagyija, amit ezúton is hálásan köszönünk nekik!
Köszönöm M.Laci, hogy mellém álltál, és a szervezésben, kivitelezésben osztozhattam Veled, G. Bálint, hogy az idődet nekünk adtad, és játékvezetőnek újra eljöttél hozzánk Törökbálintról, Erzsi, Krisztina az agapé lebonyolításában nekünk adott segítségeteket, és minden kedves szülőnek aki támogatásával, résztvételével segítette és emelte a focinap hangulatát és örömét! És nem utolsó sorban hálát adok a Jóistennek, hogy velünk volt, hogy meghallotta a kérésünket, és örömöt adott mindannyiunknak a szolgálat által is! 🙏
(A fotók csak ízelítőként állnak itt, sokkal többen voltunk és sokkal több fotó készült, de hát a szabályok nem igen engednek többet mutatni! )