25/08/2022
Kedves lakosok és vendégek!
Mivel Nemzeti ünnepünkön a tűzijáték elmaradt, így ez augusztus 27-èn szombaton lesz megtartva a kormány döntése alapján.
Nyárzáró Falunapi rendezvényünk keretein belül minden kedves vendégünk kivetítőn keresztül láthatja a tűzijátékot 🙂🎆
Reméljük ezzel is hozzá tudunk járulni a minél tartalmasabb és színvonalasabb szórakozáshoz🙂
Műsorunk többi programja változatlan marad.
Mindenkit várunk augusztus 27-èn szombaton nagy szeretettel 🤗
Tisztelettel
Agócs Pál
Polgármester