17/03/2020
Kedves Olvasó! Olyanná lett most az életünk, amikor különösen is kifejezhetjük tiszteletünket és megbecsülésünket, szolidaritásunkat azok iránt az idősebb bajai embertársaink iránt, akik most a járvány idején különösen is rászorulnak a figyelmünkre és a segítségünkre a nagyobb veszélyeztetettségük miatt. Egyházközségünk "Járványügyi Csoportja" a tegnapi napon értük hozta létre ezt az oldalt. Apáinkért, Édesanyáinkért, Nagyszüleinkért - minden Baján élő vagy egyszerűen csak Egyházközségünkhöz tartozó idős emberért, akik otthonaikba szorulnak ezekben a napokban. Ezek alapján: 1.Várjuk azoknak az idősebb embertársainknak, Testvéreinknek a jelentkezését, elérhetőségét, akik szívesen vennék, ha helyettük fiatalabb jelentkezők bevásárolnának, gyógyszertárba mennének, vagy bármilyen más módon a segítségükre lennének. 2.Keressük továbbá főként azokat a fiatalokat, akik a fentiekben szívesen segítenének a jelentkező rászorulókon. Mindkét esetben egy névre, egy telefonszámra, és esetleg egy mail címre van szükségünk privát üzenetben. Segítsetek, hogy segíthessünk! Szeret***el a Barátok Temploma közössége nevében is: Schindler Mátyás plébános