27/05/2026
Befejezted a 8. osztályt, vagy már gimnazista vagy? Szeretnél egy közösséget, ahová becsatlakoznatsz a barátaiddal? Vagy éppen új barátokat szeretnél szerezni? És közben akár még valami jót is tennél?
Jelentkezz segítőnek a Nyári Oratóriumra!😎
➡️ Akár az iskolai közösségi szolgálatot is végezheted nálunk.
➡️Írj nekünk egy rövid üzenetet a [email protected] címre, és csatlakozz hozzánk!