Napocska Bábcsoport

Napocska Bábcsoport 2006-óta a PALÁNTA MISSZIÓ Békés megyei bábcsoportja vagyunk. Küldetés Alapítvány támogatásával.

02/04/2026
27/03/2026

Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt!

❤️
27/03/2026

❤️

Ma a békési Dr. Illyés Sándor EGYMI intézményben és a Reményhír Intézmény Epreskerti óvodájában jártunk a MINDEN JÓ, HA ...
27/03/2026

Ma a békési Dr. Illyés Sándor EGYMI intézményben és a Reményhír Intézmény Epreskerti óvodájában jártunk a MINDEN JÓ, HA VÉGE JÓ húsvéti bábdarabbal.
A pedagógusok tollából:
"Már többször eljött hozzánk a Napocska bábcsoport és a gyerekek mindig örömmel érkeznek az előadásra. Nagyon szeretik, hogy az előadás előtt van egy ének, amit megtanulhatnak és mutogatjatnak is. Mindig szeretettel várunk benneteket!"
"Hálásak vagyunk a bábcsoportnak, hogy fáradságos munkával szolgálnak óvodásaink, pedagógusaink felé. Minden előadás mély érzelmeket ébreszt a hallgatóságban, érzékenyítve a Biblia igazságaira. Csodálatos magvetés ez gyermekek és felnőttek számára egyaránt. Izgalmakkal teli, mesébe ágyazott történetet hallhattunk, mely a gyermekek életkorához igazodik. A bábcsoport tagjai fáradhatatlan lelkesedéssel képviselik a bábozásban rejlő fantasztikus kincseket és az evangélizálás eme különleges módját, ami kifejezetten szükséges és hiánypótló lehetőség minden óvoda számára."

MINDEN JÓ, HA VÉGE JÓ húsvéti bábdarab - Kamuti Művelődési házA pedagógus tollából:" Az előadás színvonalas, az életkori...
26/03/2026

MINDEN JÓ, HA VÉGE JÓ húsvéti bábdarab - Kamuti Művelődési ház
A pedagógus tollából:
" Az előadás színvonalas, az életkori sajátosságoknak megfelelően felépített. A téma aktuális a gyermekek számára is könnyen érthetően előadott. A mozdulatokkal is kísért dal igazán elnyerte a résztvevők tetszését, még az iskolában is énekelték később a gyerekek. A rossz cselekedetek szemléltetése, majd az azoktól való "megszabadulás" szemléltetése szenzációs volt!
Köszönettel tartozunk, hiszen a húsvéti elmélyülésben, a lelkületben sikerült segíteni a gyermekeket és közvetve családjaikat is."

Mai napon a Békési Baptista Imaházban a 3 előadáson (9:00; 10:30; 13:30) több mint 550 gyermek és felnőtt látta A MINDEN...
24/03/2026

Mai napon a Békési Baptista Imaházban a 3 előadáson (9:00; 10:30; 13:30) több mint 550 gyermek és felnőtt látta A MINDEN JÓ, HA VÉGE JÓ című húsvéti bábdarabot.
A pedagógusok tollából: "Mindig nagy várakozással, szeretettel jövünk az előadásokra. Nagyon élményszerű, látványos, vidám mesét láthattunk. A gyermekek érdeklődését felkeltette, pozitív értékeket (megbocsájtás, békesség) közvetített. Színes és látványos bábok és eszközök kellőképp figyelem felhívóak voltak."
"Nagyon jók mindig a ráhangoló, mozgásos énekek, amit szívesen énekelnek a gyerekek hazafelé az úton dúdolgatják a fülbemászó dallamot. Köszönjük szépen az élményt és az ajándékokat!"

Húsvéti bábszolgálatunk első állomása a békési Reményhír Általános Iskolában volt.
23/03/2026

Húsvéti bábszolgálatunk első állomása a békési Reményhír Általános Iskolában volt.

19/12/2025

🎄 Ajándék adventre – egy különleges online bábműsor! 🎄

Szeretettel készítettünk egy 45 perces karácsonyi bábelőadást Téli kirándulás címmel, amely tele van kedvességgel, tanulsággal és olyan beszélgetésindító pillanatokkal, amelyek közelebb hozzák a gyerekekhez a karácsony igazi üzenetét. ❄️❤️

A teljes bábműsor linkjét e-mailben küldjük el mindazoknak, akik szeretnék megnézni otthon, gyerekekkel, családdal vagy akár egy közösségi alkalmon.

👉 Ha szeretnéd megkapni a hozzáférést, iratkozz fel hírlevelünkre itt:
🔗 https://palantamisszio.hu/cikk/teli-kirandulas-karacsonyi-babeloadas

A feliratkozás után azonnal küldjük a megtekintési és letöltési linket – valamint a hozzá tartozó játékoldalt is, tele színezőkkel, fejtörőkkel és a mese-CD hanganyagával. 💛

Szeretettel küldjük, és áldott adventi készülődést kívánunk! ✨

Idei advent utolsó előadási napján reggel a Kamuti Művelődési házban kezdtük, ahol közel 55 óvodás és iskolás kísérte vé...
19/12/2025

Idei advent utolsó előadási napján reggel a Kamuti Művelődési házban kezdtük, ahol közel 55 óvodás és iskolás kísérte végig A TÉLI KIRÁNDULÁS karácsonyi bábdarabot.
A pedagógus tollából: "Az előadás mind tartalmában, mind formájában kedves, a gyermekek érdeklődésének és életkorának megfelelő és aktuális. Az előadás színvonalas, az előadók felkészültek. Minden évben nagy élmény részt venni az előadáson, remek előkészítése az ünnepnek. Köszönjük szépen! "
Este a Köröstarcsai Baptista Közösségben fejeztük be! Hálásak vagyunk Istennek, hogy tizenkétszer előadhattuk és lelkünket ünneplőbe öltöztette! 💝🙏
Áldott Karácsonyi Ünnepeket kívánunk!🎄✨️

Cím

Teleky Utca 39
Békés
5630

Weboldal

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Napocska Bábcsoport új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

Megosztás