07/06/2026
A mai napon egy szép körmenettel zárult Úrnapja ünnepe, amiből kicsiktől-nagyokig mindenki kivette részét. Az idősebbek már kora reggel építették, díszítették az oltárokat, míg a fiatalabbak a körmeneten virágot szórtak az Oltáriszentség előtt. Mindenkinek köszönjük a fáradozást és a részvételt! 🙂