05/06/2026
"Aki szeret engem, ... Atyám is szeretni fogja, ..."
Legnagyobb vigasztalásunk éppen ez: nem kell egyedül hordoznunk életünk terheit.
Van, aki velünk hordozza.
Van, aki előtt letehetjük őket.
Van, aki azt mondja:
„Nem hagylak árván benneteket.”