04/06/2026
Nevetős, sírós, összeborulós, Istent dicsérős, Szentlélekkel betöltekezős, bemerítkezős pünkösdöt ünnepeltünk - soha rosszabbat!🔥
🫂Várunk szeretettel istentiszteletünkre minden vasárnap 10 órakor és többi alkalmunkra💒
Jenő Utca 15–19
Érd
2030
| 10:00 - 14:00 |
Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Késői Eső Gyülekezet új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.
Üzenet küldése Késői Eső Gyülekezet számára: