02/03/2026
🚗 TÖBB, MINT EGY VIZSGAÁLLOMÁS – ÉRD KEDVENC EREDETVIZSGA ÁLLOMÁSA SZAVAZATOT KÉR! 🗳️
Emlékeztek még, honnan indultunk? (Nézzétek meg a képeket!) 📸
Amikor kinyitottuk a Sóskúti úti kaput, még csak egy álom volt: egy olyan helyet teremteni Érden, ahol az autód nem csak egy alvázszám, te pedig nem csak egy sorszám vagy. Ahol az eredetiségvizsga nem egy „szükséges rossz”, hanem egy baráti kézfogás és szakértelem találkozása.
Az évek során sok minden gurult be hozzánk:
Csillogó veterán bogárhátúak, amiknek minden porcikája mesél (mint a képen! 😍).
Családi autók, amik az első közös nyaralásra készültek.
És igen... még a Mikulás is nálunk vizsgáztatta a buszát, mert a rénszarvasoknak is kell néha egy kis pihenő! 🎅🚌
Miért csináljuk?
Mert imádjuk a munkánkat. Mert hiszünk abban, hogy az ügyintézés lehet emberi, a szakértelem pedig lehet érthető. Mert Érd az otthonunk, és ti, az érdiek vagytok a mi motorunk. ⛽❤️
Most egy hatalmas megtiszteltetés ért minket: jelöltek minket az „Érd Legkedveltebb Szolgáltatója” címre! 🏆
Ha segítettünk már átvészelni az okmányirodai labirintust, ha nálunk biztonságban tudtad az új autóvásárlásodat, vagy ha egyszerűen csak bírod a stílusunkat, kérünk, támogass minket egy szavazattal!
👇 ITT TUDTOK SZAVAZNI RÁNK: 👇
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc5LGRnFhtr_YJ1EtKIGBfMOWMmmBZ2XQzghfwlae1rtfysLQ/viewform?fbclid=IwdGRzaAQSecRjbGNrBBJ5vWV4dG4DYWVtAjExAHNydGMGYXBwX2lkDDM1MDY4NTUzMTcyOAABHjVI7nP_bzwBuURYbHtvFY5ZFcBGRAqd-kz7lRLLvY_T_wEYPVObFkQzKSQz_aem_zb05RgxCWio3ztoq0ZJQAA
Mutassuk meg, hogy az összefogás és a becsületes munka még mindig „eredeti” érték! Köszönjük, hogy 3 éve (és azon is túl) velünk vagytok! 🤝