05/01/2025
Po naszym noworocznym, nocnym spotkaniu czas na kolejny rok cyklu polskch niedzielnych nabozenstw w Polska Wspólnota Ewangeliczna ''Nowe Życie" w Coalville.
Tak jak w poprzednim roku będziemy spotykać się w kazdą drugą niedzielę miesiaca albo inaczej mówiąc w drugą niedzielę każdego miesiąca 😎😁.
Podobnie jak w zeszłym roku damy znać jeśli zorganizujemy jakiekokwiek dodatkowe spotkania, np. konferencje, pikniki czy imprezy okolicznościowe takie jak wielkanocne, bożonarodzeniowe lub noworoczne.
Aby być na bieżąco, polub nasza stronę lub kontaktuj się z indywidualnym zapytaniem.
W tym roku co 3 spotkanie (czyli w sumie 4) będzie miało formę bardziej modlitewno-uwielbieniowego.
Mamy nadzieję, że spotkamy się na wspólnym oddawaniu chwały Jezusowi za to kim jest i co czyni w naszych życiach oraz szukanie Jego dróg na kolejne miesiące.
Kontynuujemy też nasze piątkowe zoomy, które pomagają skrócić nam dystans do siebie gdyż nie zawsze jesteśmy w stanie zjechać się wspólnie i pobyć na żywo. Jeśli chciałbyślub chciałabyś dołączyć, napisz wiadomość a podeślemy linka z danymi.
Zapraszamy serdecznie.