12/04/2026
Drodzy Parafianie!
Nasz Proboszcz powoli wraca da zdrowia. Na dzień dzisiejszy, tzn. 12 kwietnia 2026 r., ks. Walenty nadal przebywa w szpitalu. Dziekuje bardzo za wsparcie i modlitwę. Prosi, aby go jeszcze nie odwiedzać, ponieważ dopiero odzyskuje siłę.
W sprawie organizacji życia w naszej Misji dołączył przez telefon do spotkania Rady parafialnej, które odbyło sie w czwartek 9 kwietnia 2026 r. Rada parafialna podjęła konkretne działanie w sprawie zastępstwa na czas nieobecności ks Walentego. Porządek Mszy świętych i dalsze informacie będą publikowane na stronie internetowej PMK www.pmk-wuerzburg.de i ogłaszane podczas Mszy św. w każdą niedzielę.