28/02/2011
Samo jošjednom mali podsjetnik!!!
U nedjelj, 06.03.2011., u 16.30 sati, nakon sveti mise u 15 sati, susret mladih (9.-12.razreda) u misiji (Schmilinskystr.14).
Na rasporedu je mini-kino, tj. budemo pogledali nešto što će vas sigurno zanimati (p.s. ne radi se niti o cipelama, niti o nogometu) :)[:-bd]