29/04/2026
Cu recunoștință înaintea lui Dumnezeu…
Biserica noastră mulțumește Domnului pentru harul trăit cu ocazia slujbei de ordinare în slujba de diacon, un moment deosebit de binecuvântare și părtășie.
Mulțumim tuturor păstorilor care ne-au vizitat și au slujit, precum și prezbiterilor, diaconilor și tuturor slujitorilor implicați în această lucrare. De asemenea, mulțumim fraților și surorilor din bisericile invitate și tuturor celor prezenți, pentru dragostea, susținerea, răbdarea și unitatea arătată.
Fie ca Dumnezeu să răsplătească osteneala fiecăruia și să binecuvânteze pe toți cei care au fost parte din acest moment.
Dumnezeu să vă binecuvânteze!🙏🏻